krakdent

Jak leczyć Krakdent ma 20 lat!? Czym jest bilans dotychczasowych dziewiętnastu edycji Międzynarodowych Targów Stomatologicznych Krakdent. Co to jest Krakdent ma 20 lat definicja.

Czy przydatne?

Definicja Krakdent ma 20 lat!

Co to znaczy: 130 tys. lekarzy stomatologów i 3355 wystawców - to łączny bilans dotychczasowych dziewiętnastu edycji Międzynarodowych Targów Stomatologicznych Krakdent organizowanych poprzez Targi w Krakowie. poprzez kilkanaście lat wydarzenie zdobyło miano jednego z głownych miejsc spotkań branży dentystycznej w Europie Środkowo – Wschodniej.
Wyjątkowej, ponieważ jubileuszowej edycji Targów, która odbędzie się w dniach 8-10 marca 2012 r. towarzyszyć będą między innymi: ceniona w środowisku stomatologów Międzynarodowa Narada Dental Spaghetti, liczne kursy i szkolenia medyczne, Konkurs o Medal Najwyższej Jakości, a również akcja charytatywna Dentopomoc. Udział w imprezie potwierdziło już powyżej 250 spółek z Polski i zagranicy!
- Nasze Targi od pierwszej edycji przeszły gruntowną metamorfozę. Krakdent® wyrósł na bardzo znaczną imprezę w państwie i zagranicą.  Z każdym rokiem jest nie tylko bogatszy merytorycznie, lecz i wizualnie. Program towarzyszący wymienił się nie do poznania. Najpierw mieliśmy kilka wykładów, teraz - 13 doskonalących kursów medycznych, prestiżową Konferencję Dental Spaghetti, prezentacje spółek w szczelnie wypełnionych salach seminaryjnych i kursy organizowane poza terenem Targów! Bierze w nich udział powyżej 1500 lekarzy! Warto zauważyć, iż Krakdent jest także… coraz „ładniejszy”. Nasi wystawcy prześcigają się w tworzeniu efektownych stoisk. Doceniamy to i od lat wręczamy specjalną nagrodę za najładniejszą kreację targową. – mówi Grażyna Grabowska, prezes Targów w Krakowie.
 
Istotne wydarzenie rangi międzynarodowej!
W 2012 po raz pierwszy w nazwie targów pojawi się przymiotnik międzynarodowe.  Targi Stomatologiczne Krakdent zostały gdyż zaznaczone Certyfikatem UFI (Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego) i formalnie dołączyły do grona głownych wydarzeń targowych na świecie!Impreza od kilku lat utrzymuje wysoką frekwencję zwiedzających na poziomie 10, 11 tys. gości. Targi Krakdent są w pierwszej kolejności najlepszą okazją do tego, aby poznać aktualne trendy w stomatologii. - Do Krakowa przyjeżdżam od kilkunastu lat. W tym roku jestem zainteresowana wyposażeniem dużej kliniki, przez wzgląd na czym zakupy będą na pewno spore. Targi są dla praktyków cennym źródłem informacji. Z katalogów się nie zobaczy jak wygodny jest fotel, ani jak wygląda jego obsługa mówiła w trakcie Krakdentu 2011 Ewa Młyńczak, jedna ze zwiedzających.
Bogaty program kursów medycznych i szkoleń
w trakcie tegorocznej edycji Krakdentu odbędzie się szereg kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje lekarzy, higienistek i techników (punktowanych wedle rozporządzeniem Ministra Zdrowia). W tym roku do wyboru będzie aż 13 różnych tematów! Obejmują one między innymi:: takie zagadnienia jak: sekrety skutecznego kierowania spółką, trendy nowoczesnej endodoncji, główne przedmioty praktyki periodontologicznej, czy metody radzenia sobie z sytuacjami kryzysowymi w gabinetach stomatologicznych. Ponadto każdy uczestnik Targów będzie mógł wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach i prezentacjach spółek. Na szkolenia zapraszają między innymi::: CAMOSCI Poland, Colgate Palmolive Poland, Dental Plus,Equadent,  Instytut Blend-a-med Oral B, Ivoclar-Vivadent Polska, Optident Dental Digital Solutions.
Ceniona Międzynarodowa Narada Dental Spaghetti
Tradycyjnie w trzecim dniu Krakdentu dzieje się ceniona w branży Międzynarodowa Narada Dental Spaghetti, która zdaniem dr. n. med. Macieja Żarowa „dobrze wkomponowuje się w mechanizm najlepszych europejskich konferencji naukowych organizowanych w Rzymie, Paryżu i Barcelonie”. W Konferencji uczestniczą światowej sławy wykładowcy – najlepsi eksperci zajmujący się stomatologią estetyczną. W tym roku pośród wykładowców znaleźli się wybitni lekarze ze Szwajcarii, Hiszpanii, Brazylii i Włoch. Tegoroczny temat konferencji to „Dylematy między tradycją a nowymi technologiami - a więc jak wybrać idealne rozwiązania w leczeniu stomatologicznym?”
Akcja charytatywna DENTOPOMOC 2012
Już po raz drugi wystawcy Krakdentu będą mogli wziąć udział w akcji charytatywnej na rzecz domów dziecka, rodzin zastępczych i świetlic środowiskowych z województwa małopolskiego.
w trakcie I edycji DENTOPOMOCY  zebrano między innymi:::: powyżej tys. past do zębów i szczoteczek w kształcie zwierzątek, pudełeczka na mleczaki, książeczki dla dzielnych pacjentów, klepsydry – zegary piaskowe, odmierzające czas mycia zębów, nici dentystyczne i wykałaczki najnowszej generacji, gry edukacyjne i zegarki i breloki do kluczy w kształcie zęba. Ponadto część naszych wystawców zaoferowała darmowe przeglądy stomatologiczne i leczenie.
Stomatologiczne medale
Konkurs o Medale Najwyższej Jakości to prestiżowa rywalizacja, która trwale wpisała się w tradycję Krakdentu. Każdego roku o wyróżnienie walczy kilkanaście polskich i zagranicznych spółek. Medale przyznawane poprzez autorytety branży stomatologicznej są potwierdzeniem wysokiej jakości produktów

Czym jest Krakdent ma 20 lat! znaczenie w Słownik dentystyczny K .