system co to jest
Jak leczyć System lup? Czym jest spółki Hogies. To jest jeden z w najwyższym stopniu.

Czy przydatne?

Definicja System lup

Co to znaczy: All-dent wprowadził do sprzedaży mechanizm powiększający spółki Hogies. To jest jeden z w najwyższym stopniu wszechstronnych i zaawansowanych technicznie mechanizmów optycznych przeznaczonych do pracy lekarzy stomatologów.
mechanizm, który ma osiem konfiguracji lup, umożliwia błyskawiczne łączenie i demontaż dopasowanych do siebie przedmiotów, stanowiących razem gotowy zbiór do pracy. Części składowe zestawu mocowane są do siebie poprzez magnetyczny
mechanizm mocujący Clip-on. Umożliwia on, w przypadku potrzeby, szybką modyfikację. Oprawki z poduszką czołową posiadają elastyczne zauszniki, które dostępne są w 13 kolorach. Natomiast trójprzegubowe złącza mocowania lupy, z 8 milimetrową regulacją wysokości, utrzymują lupę i oświetlenie zestawu i umożliwiają ich ustawienie dzięki regulacji poziomu i kąta nachylenia. zbiór lupy jest lekki i prosty w obsłudze. W systemie dostępne są lupy zabiegowe z powiększeniem 2,5X albo 3,0X,, a również dodatkowe Ľródła światła (oświetlenie diodowe LED w osi optycznej lupek) , filtry lasera i lampy polimeryzacyjnej, noski w 5 kształtach, szkła ochronne i korekcyjne, a również przyłbica ochronna z uchwytem Clip-on. Użytkownik może zespolić wszystkie te przedmioty równocześnie albo tylko niektóre przedmioty. W ofercie spółki klienci znajdą także lupy Galileusza z powiększeniem 2,5Xi odległością pola pracy 350 mm, 400 mm, 450 mm, 500 mm i pryzmatycznez powiększeniami 3,0X, 3,5X, 4,0X, 4,5X, z odległościami pola pracy 350 mm, 400 mm, 450 mm, 500 mm. (PR)

Czym jest System lup znaczenie w Słownik dentystyczny S .