Efekt przyścienny ΔsS ΔHS co to jest
Co to jest Efekt przyścienny ΔsS, ΔHS; zeskok zwierciadła na filtrze. Wyjaśnienie zeskok.

Czy przydatne?

Co to jest Efekt przyścienny ΔsS, ΔHS; zeskok zwierciadła na filtrze

Definicja EFEKT PRZYŚCIENNY ΔSS, ΔHS; ZESKOK ZWIERCIADŁA NA FILTRZE: Sukces przyścienny ΔsS, ΔHS; zeskok zwierciadła na filtrze
Zdarzenie obniżenia przepuszczalności na filtrze studni i w jego otoczeniu (na przykład wskutek starzenia się studni) objawiające się spadkiem zwierciadła ΔsS, ΔHS). Spadek ten jest składową depresji obserwowanej w studni w momencie pompowania. Wymiar: ΔsS = ΔHS = [L]. Jednostka: m.[TM].

Słownik Efekty Izotopowe:
Znaczenie Zmienność i różnicowanie się składu izotopowego związków chemicznych i faz fizycznych wskutek → frakcjonowania izotopowego i powiązane z tym zmiany niektórych cech tych związków i faz. Do w efekt przyścienny δss, δhs; zeskok zwierciadła na filtrze.
Słownik Ekspertyza Hydrogeologiczna; Orzeczenie Hydrogeologiczne:
Znaczenie hydrogeologiczna; orzeczenie hydrogeologiczne Opracowanie prezentujące praktyczne wnioski wspólnie z ich uzasadnieniem, dotyczące wąskiego zagadnienia z zakresu hydrogeologii, wykonane poprzez efekt przyścienny δss, δhs; zeskok zwierciadła na filtrze.
Słownik Emisja Zanieczyszczeń; Emisja Substancji Zanieczyszczających:
Znaczenie zanieczyszczeń; emisja substancji zanieczyszczających Wydzielanie zanieczyszczeń, polutantów, z ognisk zanieczyszczenia do różnych środowisk, na przykład liczba zanieczyszczeń pyłowych albo gazowych efekt przyścienny δss, δhs; zeskok zwierciadła na filtrze.
Słownik Ewolucja Systemu Krasowego:
Znaczenie krasowego E.s.k. może być wywołana poprzez podniesienie albo obniżenie podstawy drenażu mechanizmu krasowego. Przewarzająca część obszarów krasowych przechodziła wielofazową ewolucję zmian podstawy efekt przyścienny δss, δhs; zeskok zwierciadła na filtrze.
Słownik Ekosystem; Geobiocenoza, Biogeocenoza:
Znaczenie geobiocenoza, biogeocenoza Podstawowa jednostka ekologiczna stanowiąca funkcjonalną całość, obejmująca organizmy zasiedlające dany region i ich → środowisko abiotyczne, gdzie zachodzi zamiana materii efekt przyścienny δss, δhs; zeskok zwierciadła na filtrze.

Czym jest Efekt przyścienny ΔsS, ΔHS znaczenie w Słownik definicje E

  • Dodano:
  • Autor: