Ewaporymetr; ewaporometr co to jest
Co to jest Ewaporymetr; ewaporometr. Wyjaśnienie Przyrząd do pomiaru parowania z wolnej powierzchni.

Czy przydatne?

Co to jest Ewaporometr Ewaporymetr

Definicja EWAPORYMETR; EWAPOROMETR: Ewaporymetr; ewaporometr
Przyrząd do pomiaru parowania z wolnej powierzchni wodnej albo powierzchni gruntu.[SK].

Słownik Eksfiltracja Wód Podziemnych; Wysiąkanie:
Znaczenie Eksfiltracja wód podziemnych; wysiąkanie Wypływ wód podziemnych na powierzchnię i do wód powierzchniowych. → Infiltracja. Por. PN-77/G-01300.[AK ewaporymetr; ewaporometr.
Słownik Efekt Pojemnościowy Studni:
Znaczenie pojemnościowy studni Odstępstwo przebiegu depresji wywołanej pompowaniem w studni idealnej o pomijalnej wartości średnicy i depresji w studni rzeczywistej, której średnica wyklucza pominięcie wpływu ewaporymetr; ewaporometr.
Słownik Efekt Przyścienny ΔsS, ΔHS; Zeskok Zwierciadła Na Filtrze:
Znaczenie ΔsS, ΔHS; zeskok zwierciadła na filtrze Zdarzenie obniżenia przepuszczalności na filtrze studni i w jego otoczeniu (na przykład wskutek starzenia się studni) objawiające się spadkiem zwierciadła ΔsS ewaporymetr; ewaporometr.
Słownik Emisja Zanieczyszczeń; Emisja Substancji Zanieczyszczających:
Znaczenie zanieczyszczeń; emisja substancji zanieczyszczających Wydzielanie zanieczyszczeń, polutantów, z ognisk zanieczyszczenia do różnych środowisk, na przykład liczba zanieczyszczeń pyłowych albo gazowych ewaporymetr; ewaporometr.
Słownik Ekran Izolujący; Ekran Wodoszczelny:
Znaczenie ekran wodoszczelny Przegroda na drodze strumienia wód podziemnych wykonana z materiału o właściwościach izolacyjnych, ograniczająca albo uniemożliwiająca ich dopływ do obiektu typu: wyrobisko ewaporymetr; ewaporometr.

Czym jest Ewaporymetr; ewaporometr znaczenie w Słownik definicje E

  • Dodano:
  • Autor: