Krzywa wzniosu co to jest
Co to jest Krzywa wzniosu. Wyjaśnienie obraz powrotu do stanu pierwotnego zwierciadła wody po.

Czy przydatne?

Co to jest Wzniosu Krzywa

Definicja KRZYWA WZNIOSU: Krzywa wzniosu
Graficzny obraz powrotu do stanu pierwotnego zwierciadła wody po zakończonej eksploatacji studni albo ujęcia. K.w. po pompowaniu badawczym jest obserwowana aż do osiągnięcia stanów naturalnych przed pompowaniem, jest to całkowitego zaniku depresji.[TM].

Słownik Krzywa Wysychania:
Znaczenie Krzywa opadania stanów albo wydatku wód podziemnych i/ albo powierzchniowych, źródła i tym podobne niewymuszonego pompowaniem, w okresie bez alimentacji, jest to w okresie naturalnego sczerpywania krzywa wzniosu.
Słownik Kurzawka Pozorna; Pseudokurzawka:
Znaczenie pseudokurzawka → Kurzawka składająca się z gruntów luźnych, pozbawionych spójności rzeczywistej i plastyczności (tak zwany grunty dilatantne), charakteryzujących się sporym tarciem wewnętrznym.[MR krzywa wzniosu.
Słownik Kartowanie Hydrogeologiczne; Zdjęcie Hydrogeologiczne:
Znaczenie hydrogeologiczne; zdjęcie hydrogeologiczne Zespół czynności terenowych, których zakres jest uwarunkowany założonym celem i przyjętą skalą mapy – niezbędnych do zgromadzenia informacji o warunkach krzywa wzniosu.
Słownik Krok Przestrzenny; Krok Sieci:
Znaczenie Krok przestrzenny; krok sieci Odległość pomiędzy sąsiednimi węzłami → siatki dyskretyzacji w → modelach siatkowych.[MR krzywa wzniosu.
Słownik Kras:
Znaczenie rozpuszczania skał w miarę łatwo rozpuszczalnych poprzez wody powierzchniowe i podziemne wspólnie z procesami towarzyszącymi, składające się na → krasowienie, a również produkowana poprzez nie krzywa wzniosu.

Czym jest Krzywa wzniosu znaczenie w Słownik definicje K

  • Dodano:
  • Autor: