Limnigraf co to jest
Co to jest LIMNIGRAF. Wyjaśnienie rejestrator stanów wody. Przyrząd wykorzystywany do ciągłego.

Czy przydatne?

Co to jest Limnigraf

Definicja LIMNIGRAF: Limnigraf
Automatyczny rejestrator stanów wody. Przyrząd wykorzystywany do ciągłego zapisu zmian stanów wody w formie limnigramu.[AK].

Słownik Lewar Ssący; Syfon:
Znaczenie Rura zakrzywiona w kształcie odwróconej litery U albo V, umożliwiająca przepływ wody ze studzien eksploatacyjnych do → studni zbiorczej, gdzie zwierciadło wody jest położone niżej (ryc. 51).Ryc. 51 limnigraf co to jest.
Słownik Lokalny Zbiornik Wód Podziemnych LZWP:
Znaczenie wód podziemnych LZWP Zbiornik wód podziemnych o dobrej jakości i znaczeniu użytkowym (zasobowym), pozwalający na zaspokojenie lokalnych potrzeb wodnych. Parametry zasobnościowe LZWP mieszczą się limnigraf definicja.
Słownik Ługowanie; Wymywanie, Wypłukiwanie:
Znaczenie wymywanie, wypłukiwanie Mechanizm rozpuszczania skał albo minerałów (i odpadów) i wynoszenia z wodą poza zasięg ich występowania. Ł. skał osadowych, przy pełnej dostępności woda/skała, obejmuje limnigraf co znaczy.
Słownik Ług Resztkowy; Ług Pokrystalizacyjny:
Znaczenie Ług resztkowy; ług pokrystalizacyjny Roztwór nasycony pozostały w zbiorniku ewaporacyjnym po wytrąceniu się soli. [JD limnigraf słownik.
Słownik Liniowość Filtracji:
Znaczenie L.f. wyraża się proporcjonalnością strat filtracyjnych od prędkości filtracji, co jest powiązane z obowiązywaniem liniowego prawa filtracji Darcy'ego. Ruch wody podziemnej jest wtedy laminarny, a limnigraf znaczenie.

Czym jest Limnigraf znaczenie w Słownik definicje L

  • Dodano:
  • Autor: