Siatka filtracyjna co to jest
Co to jest Siatka filtracyjna (podkładowa). Wyjaśnienie podkładowa) Siatka wykonana z miedzi, stali.

Czy przydatne?

Co to jest Podkładowa Filtracyjna Siatka

Definicja SIATKA FILTRACYJNA (PODKŁADOWA): Siatka filtracyjna (podkładowa)
Siatka wykonana z miedzi, stali, mas plastycznych albo włókien sztucznych o różnym splocie, nakładana na nawój z drutu albo siatkę podkładową → filtru szkieletowego. → Filtr siatkowy. Por. BN-79/7598-13, BN-90/8755-05.[AK].

Słownik Szkody Hydrogeologiczne:
Znaczenie Szkody hydrogeologiczne Uszkodzenie powierzchni i jej zabudowy powstające w wyniku zmiany warunków hydrogeologicznych, na przykład poprzez odwodnienie i powiązane z nim osiadania. → Sufozja.[AK siatka filtracyjna (podkładowa).
Słownik Substancja Obca (W Wodzie):
Znaczenie wodzie) Substancja, której występowanie w wodzie podziemnej nie jest powiązane z naturalnymi czynnikami kształtującymi chemizm wód w ich cyklu krążenia przyrodniczego. Definicja z reguły dotyczy siatka filtracyjna (podkładowa).
Słownik Studnia Eksploatacyjna:
Znaczenie Studnia eksploatacyjna Studnia przeznaczona i przystosowana do trwałego poboru wody dla celów zaopatrzenia i nawodnień rolniczych.[AK siatka filtracyjna (podkładowa).
Słownik Substancje Nierozpuszczalne:
Znaczenie nierozpuszczalne Kolokwialnie: substancje nie wchodzące w reakcje z wodą i nie rozpuszczające się. Ściśle naukowo: substancje w kontakcie z wodą przechodzące do → roztworu wodnego w ilościach siatka filtracyjna (podkładowa).
Słownik Siatka Dyskretyzacji:
Znaczenie Siatka dyskretyzacji Siatka zbudowana z → bloków obliczeniowych, na które jest podzielony zdyskretyzo-wany region filtracji. → Dyskretyzacja obszaru filtracji (przestrzeni).[MR siatka filtracyjna (podkładowa).

Czym jest Siatka filtracyjna znaczenie w Słownik definicje S

  • Dodano:
  • Autor: