Szkody hydrogeologiczne co to jest
Co to jest Szkody hydrogeologiczne. Wyjaśnienie Uszkodzenie powierzchni i jej zabudowy powstające w.

Czy przydatne?

Co to jest Hydrogeologiczne Szkody

Definicja SZKODY HYDROGEOLOGICZNE: Szkody hydrogeologiczne
Uszkodzenie powierzchni i jej zabudowy powstające w wyniku zmiany warunków hydrogeologicznych, na przykład poprzez odwodnienie i powiązane z nim osiadania. → Sufozja.[AK].

Słownik Studnia Bez Obudowy; Studnia Bosa:
Znaczenie studnia bosa Studnia głębinowa w skałach litych (silnych). Obudowa ograniczona do odcinka przypowierzchniowego (rura obsadowa) (ryc. 106).[AK] Ryc. 106. Studnia bez obudowy w spękanych wapieniach szkody hydrogeologiczne.
Słownik Solidyfikacja:
Znaczenie metod oczyszczania środowiska wodnogruntowego polegająca na fizycznym zestalaniu albo chemicznym związaniu → zanieczyszczeń przez dodanie spoiw nieorganicznych, organicznych albo mieszanych szkody hydrogeologiczne.
Słownik Skrzynia Przelewowa:
Znaczenie Skrzynia przelewowa Skrzynia w kształcie prostopadłościanu wykorzystywana do pomiaru natężenia przepływu wody (ze źródła, studni pompowej, z samowypływu) z zastawką i → przelewem pomiarowym.[AK szkody hydrogeologiczne.
Słownik Skład Chemiczny Wód; Chemizm Wód:
Znaczenie chemizm wód Skład rozpuszczonych (zdysocjowanych i niezdysocjowanych) substancji występujących w wodzie (gazów, minerałów, substancji organicznej i tak dalej), a nie samej wody jako związku szkody hydrogeologiczne.
Słownik Strefy Hydrogeologiczne W Krasie:
Znaczenie hydrogeologiczne w krasie W obszarach krasowych występują trzy strefy hydrogeologiczne leżące pod sobą. To są: →strefa wadyczna o grawitacyjnym spływie wody (infiltracja pionowa), odpowiadająca szkody hydrogeologiczne.

Czym jest Szkody hydrogeologiczne znaczenie w Słownik definicje S

  • Dodano:
  • Autor: