Wodochłonność kapilarna co to jest
Co to jest Wodochłonność kapilarna. Wyjaśnienie Umiejętność do gromadzenia i utrzymywania poprzez.

Czy przydatne?

Co to jest Kapilarna Wodochłonność

Definicja WODOCHŁONNOŚĆ KAPILARNA: Wodochłonność kapilarna
Umiejętność do gromadzenia i utrzymywania poprzez skałę wody wolnej w strefie wzniosu kapilarnego. → Wodochłonność, → Woda kapilarna.[TB i DM].

Słownik Wody Podpowierzchniowe; Wody Podziemne:
Znaczenie podpowierzchniowe; wody podziemne Ustalenie zbiorcze wszystkich wód pod powierzchnią w przeciwieństwie od wód powierzchniowych –wody podziemnej hydrosfery. W.p. w strefie aeracji (wody wodochłonność kapilarna.
Słownik Woda Homeotermalna; Woda Izotermalna:
Znaczenie Woda homeotermalna; woda izotermalna → Woda lecznicza, swoista o temperaturze wyższej niż 35°C i równej albo niższej od 40°C.[JD wodochłonność kapilarna.
Słownik Wodochłonność Molekularna:
Znaczenie Wodochłonność molekularna Umiejętność wiązania → wody błonkowatej poprzez skałę. → Wodochłonność.[TB i DM wodochłonność kapilarna.
Słownik Wody Silnie Zasadowe:
Znaczenie zasadowe Rzadko spotykane wody zmineralizowane o pH > 9, zawierające w przewadze jony Na+, i , powiązane regularnie z zasolonymi jeziorami śródlądowymi obszarów pustynnych i półpustynnych.[JD wodochłonność kapilarna.
Słownik Wody Podziemne; Woda Podziemna:
Znaczenie woda podziemna Wody występujące w skałach skorupy ziemskiej. Kluczowa ich część pochodzi z → infiltracji opadów atmosferycznych (niekiedy również wód powierzchniowych), w małym stopniu z → wodochłonność kapilarna.

Czym jest Wodochłonność kapilarna znaczenie w Słownik definicje W

  • Dodano:
  • Autor: