Zasoby zmienne co to jest
Co to jest Zasoby zmienne. Wyjaśnienie zasobów statycznych albo odnawialnych (dynamicznych.

Czy przydatne?

Co to jest Zmienne Zasoby

Definicja ZASOBY ZMIENNE: Zasoby zmienne
Część → zasobów statycznych albo odnawialnych (dynamicznych) pomiędzy najniższym a najwyższym w wieloleciu stanem zwierciadła wód podziemnych.[SK].

Słownik Zadanie Wprost W Modelowaniu Filtracji:
Znaczenie modelowaniu filtracji Obliczanie wysokości hydraulicznej w obszarze filtracji wód podziemnych na podstawie danych parametrów warstwy wodonośnej, jest to → przewodności i → pojemności wodnej i → zasoby zmienne.
Słownik Zdolności Ochronne Strefy Aeracji:
Znaczenie ochronne strefy aeracji Z.o.spółka akcyjna względem wód podziemnych zależą raczej od litologii i miąższości tej strefy. Bardzo ważne są → umiejętności ochronne gleb, stanowiących przypowierzchniową zasoby zmienne.
Słownik Źródło Ascenzyjne; Ź. Wstępujące, Ź. Podpływowe:
Znaczenie ź. wstępujące, ź. podpływowe Źródło, do którego woda pod wpływem → ciśnienia hydrostatycznego podnosi się w pustkach skalnych (porach albo szczelinach) w końcowym odcinku do góry i wypływa na zasoby zmienne.
Słownik Zanieczyszczenie Środowiska:
Znaczenie środowiska Antropogeniczne, negatywne przeobrażenie przedmiotów → środowiska naturalnego. Wywoływane jest wprowadzeniem poprzez człowieka do środowiska zanieczyszczeń stałych, ciekłych albo gazowych zasoby zmienne.
Słownik Zalewisko:
Znaczenie Zalewisko Nagromadzenie wody w górniczej niecce obniżeniowej, jest to w partii terenu obniżonej wskutek podziemnej eksploatacji górniczej. → Zatopienie powierzchni terenu.[MR zasoby zmienne.

Czym jest Zasoby zmienne znaczenie w Słownik definicje Z

  • Dodano:
  • Autor: