Złoże wód podziemnych co to jest
Co to jest ZŁOŻE WÓD PODZIEMNYCH. Wyjaśnienie Zbiorowisko wód podziemnych, którego eksploatacja.

Czy przydatne?

Co to jest Podziemnych Wód Złoże

Definicja ZŁOŻE WÓD PODZIEMNYCH: Złoże wód podziemnych
→ Zbiorowisko wód podziemnych, którego eksploatacja może przynosić korzyść gospodarczą. Woda ze z.w.p. może być ujmowana, pobierana i wykorzystana do celów użytkowych. Istotnymi cechami z.w.p. są rozmiar jego zasobów i jakość wód. → Zasoby wód podziemnych.[AK].

Słownik Źródło Wody Mineralnej:
Znaczenie Źródło wody mineralnej Źródło wyprowadzające na powierzchnię terenu wodę, która zawiera ponad 1000 mg/dm3 rozpuszczonych składników stałych pochodzenia geogenicznego. → Źródło.[TB i DM złoże wód podziemnych co znaczy.
Słownik Zdjęcie Hydrogeologiczne:
Znaczenie hydrogeologiczne Sukces prac i czynności terenowych, których celem jest zgromadzenie i kolekcja w formie graficznej, tabelarycznej i opisowej wszystkich materiałów, badań, obserwacji i danych złoże wód podziemnych krzyżówka.
Słownik Zwierciadło Wód Zawieszonych:
Znaczenie zawieszonych Zwierciadło wody gromadzącej się na soczewach (→ poziom wodonośny zawieszony) albo innych nieciągłych formach utworów nieprzepuszczalnych albo słabo przepuszczalnych w obrębie → strefy złoże wód podziemnych co to jest.
Słownik Źródło:
Znaczenie naturalny, skoncentrowany wypływ wody podziemnej na powierzchni terenu albo w dnie zbiornika wodnego (→ ź. zatopione). Ź. występuje w miejscu, gdzie powierzchnia terenu przecina → warstwę wodonośną złoże wód podziemnych słownik.
Słownik Zwierciadło Wody Nawiercone:
Znaczenie nawiercone Ustalenie techniczne na miejsce w → otworze hydrogeologicznym, gdzie natrafiono na wodę podziemną. W obrębie → wód podziemnych naporowych to jest strop poziomu wodonośnego (spąg poziomu złoże wód podziemnych czym jest.

Czym jest Złoże wód podziemnych znaczenie w Słownik definicje Z

  • Dodano:
  • Autor: