premiera krakdent 2011 co to jest
Jak leczyć A-dec 200 - premiera Krakdent 2011? Czym jest zaprezentowała unit A-dec 300. W tym roku.

Czy przydatne?

Definicja A-dec 200 - premiera Krakdent 2011

Co to znaczy: Dwa lata temu na targach Krakdent spółka Amadar zaprezentowała unit A-dec 300. W tym roku w Krakowie własną premierę będzie miał następny schemat amerykańskiej spółki – A-dec 200. W przeciwieństwie od modelu 300, dwusetka skonstruowana jest w systemie podawania rękawów od dołu. To jest dość nowatorska konstrukcja, gdyż przewarzająca część polskich lekarzy używa unitów z rękawami podawanymi od góry. Lecz na Zachodzie Europy jest odmiennie.
Projektując unit w pierwszej kolejności miano na uwadze komfort lekarza i możliwości pracy w w najwyższym stopniu ergonomicznej pozycji. Ponieważ ergonomia stała się znakiem firmowym spółki A-dec. Komfort pacjenta zapewnia miękka, bezszwowa tapicerka i przegubowy, dwukrotnie łamany zagłówek fotela. Fotel ma zaprogramowane cztery pozycje fotela, które pozwalają błyskawicznie i dokładne pozycjonować pacjenta. Doktor powinien docenić sporą i stabilną tacę, dzięki której wszystkie materiały do zabiegu są zawsze pod ręką.
Lampa zabiegowa ma głowicę ustawianą w trzech płaszczyznach. Pozwala na dokładne uzyskanie równomiernego oświetlenia, właściwego kontrastu i dobrej widoczności. Spluwaczka została wykonana z materiału odpornego na plamy. Jest obrotowa, a teleskopowe ramię asysty, panel dotykowy sterujący robotą fotela, lampy i spluwaczki zapewniają wygodę pracy stomatologowi, jeżeli pracuje nawet bez asysty. Panel lekarza został tak zaprojektowany, by w przyszłości można było dodawać albo zmieniać nowy osprzęt. Sprzedażą unitów A-dec 200 w Polsce zajmuje się spółka Amadar. (PR)

Czym jest A-dec 200 - premiera Krakdent znaczenie w Słownik dentystyczny A .