polsce co to jest
Jak leczyć A-dec 300 w Polsce? Czym jest się w Krakowie na targach Krakdent. Czy Polska staje się.

Czy przydatne?

Definicja A-dec 300 w Polsce

Co oznacza A-DEC 300 W POLSCE:   


Europejska premiera najnowszego unitu firmy A-dec odbyła się w Krakowie na targach Krakdent. Czy Polska staje się dla Amerykanów na tyle ważnym rynkiem, że zaplanowali pokaz A-dec’a w naszym kraju jeszcze przed targami w Kolonii, czy też Amadar, który jest oficjalnym dystrybutorem A-dec’a w Polsce, ma dużą siłę przekonywania, tego się nie dowiemy. Pewnie po trochu i to, i to. Nie mniej w Krakowie zobaczyliśmy unit, który swoim wyglądem łamie stereotypy.

Na pierwszy rzut oka uwagę zwraca niekonwencjonalny zagłówek wbudowany w oparcie fotela. Zagłówek taki jest bardziej funkcjonalny, łatwiejszy w regulacji i nie ma się w nim co popsuć. Ale przede wszystkim nadał unitowi zupełnie inny wygląd.  Dla tradycjonalistów oczywiście będzie dostępna również wersja z dwuprzegubowym zagłówkiem. Kolejną nowością, jest skrócenie tapicerki fotela do ¾ siedziska. W ten sposób powstało miejsce, na którym pacjent może ułożyć wygodnie nogi w butach nie martwiąc się, że ubrudzi fotel. Jest to też wygodniejsze dla lekarza, nie musi stosować niezbyt ładnych osłon tapicerki. Unit jest sterowany pneumatycznie, wykorzystując do tego system SPS oraz technologię DCS (data communication system - automatycznie i niezawodnie koordynują pracę podzespołów unitu). Dostępny jest w wersji z rękawami "od góry" lub "od dołu". Panel sterowania zapewnia ustawianie pozycji fotela,  ich programowanie (4 programy), redukcję natężenia światła w lampie do poziomu wymaganego przy zakładaniu wypełnienia, spłukiwanie miski i napełnianie kubka pacjenta. Ciekawostką jest pneumatyczna blokada konsolety. Zapewnia ona utrzymanie panelu w tej samej pozycji przez cały zabieg. Blok spluwaczki mocowany jest do podłoża i fotela. Standardowym wyposażeniem wszystkich unitów A-deca jest pakiet kontroli higieny. Składa się on z zaworów antyzwrotnych (zapobiegających zasysaniu krwi i śliny przez końcówki do unitu), systemu "flush" (przepłukiwania rękawów i końcówek po zabiegu), systemu zamkniętego obiegu wody na końcówki (2 litry) oraz systemu ICX (ciągłej kontroli higieny torów wodnych).  (PS)

Stomatolog A-Dec 200 - Premiera Krakdent 2011:
Dentysta targach Krakdent spółka Amadar zaprezentowała unit A-dec 300. W tym roku w Krakowie własną premierę będzie miał następny schemat amerykańskiej spółki – A-dec 200. W przeciwieństwie od modelu 300 a-dec 300 w polsce.
Stomatolog A-Dec 200 Premiera Krakdent 2011:
Dentysta targach Krakdent spółka Amadar zaprezentowała unit A-dec 300. W tym roku w Krakowie własną premierę będzie miał następny schemat amerykańskiej spółki – A-dec 200. W przeciwieństwie od modelu 300 a-dec 300 w polsce.
Stomatolog Akredytowane Gabinety Lekarskie:
Dentysta weszło w życie rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 31 sierpnia 2009 r. w kwestii procedury oceniającej spełnianie poprzez podmiot udzielający świadczeń zdrowotnych standardów akredytacyjnych i a-dec 300 w polsce.
Stomatolog Amadar Po Raz Siódmy:
Dentysta marca zainaugurował działalność następny, już siódmy, salon spółki Amadar. Salon mieści się w budynku przy ulicy Legnickiej 55F. Dyrektorem oddziału we Wrocławiu został Konrad Szwilling. Na otwarciu a-dec 300 w polsce.
Stomatolog Amerykański Stolik Asysty A-Dec 545:
Dentysta stomatolog i pomoc dentystyczna są otoczeni szafkami z szufladkami, do których wciska się zwykle tyle materiałów i narzędzi, ile tylko zdołają one pomieścić. Z kolei w gabinetach stomatologicznych w a-dec 300 w polsce.

Czym jest A-dec 300 w Polsce znaczenie w Słownik dentystyczny A .

  • Dodano:
  • Autor: