ciąg dalszy walki refundację co to jest
Jak leczyć Ciąg dalszy walki NRL o refundację? Czym jest posiedzenie, by omówić zmiany w ustawie.

Czy przydatne?

Definicja Ciąg dalszy walki NRL o refundację

Co oznacza CIĄG DALSZY WALKI NRL O REFUNDACJĘ: Naczelna Porada Lekarska zwołała na 2 grudnia nadzwyczajne posiedzenie, by omówić zmiany w ustawie refundacyjnej. 4 listopada NRL wystosowała stanowisko popierające podpisanie oświadczenia wyjaśniającego interpretacje regulaminów ustawy o refundacji.
NRL zwołała nadzwyczajne posiedzenie, ponieważ zaniepokoiła ją m. in. wynikająca z ustawy „wyłączna odpowiedzialność” lekarzy za sprawdzenie ubezpieczenia pacjenta i kary z tego tytułu, jakie mają być nakładane na lekarzy dentystów.
Przedtem w praktyce wymóg ciążył na usługodawcy, a ubezpieczenia sprawdzali pracownicy administracyjni. Pisaliśmy o tym w poprzednim dentoletterze. Równocześnie NRL poprosiła o podpisanie petycji, gdzie zawartych jest kilka postulatów. Dotyczą one odpowiedzialności za sprawdzenie poprzez płatnika refundującego wydatki leków czy pacjent jest do nich uprawniony (a nie lekarza). Następny postulat wiąże się z obciążeniem płatnika (nie lekarza) karą za „niezależną refundację”, a więc przyznanie refundacji leku, pomimo nie okazania poprzez pacjenta ważnego ubezpieczenia. Trzecim postulatem jest określenie przejrzystych zasad kontroli poprzez NFZ

Stomatolog CEREC W Nowym Świetle:
Dentysta nowości prezentowanych poprzez firmę Sirona na targach IDS w Kolonii była konsola CEREC AC. Kluczowym elementem nowej konsoli jest kamera CEREC Bluecam, którą odznacza zupełnie nowy mechanizm ciąg dalszy walki nrl o refundację.
Stomatolog CeDe 2007 Zakończone:
Dentysta stomatolodzy spotkali się w gościnnej Łodzi na targach CeDe. W tym roku ŁódĽ gościła nas, niestety, po raz ostatni. Za rok CeDe odbędzie się w Poznaniu. Jakie były te ostatnie łodzkie targi? Dla ciąg dalszy walki nrl o refundację.
Stomatolog Co Zrobić Ze Zużytą Igłą:
Dentysta przygotowuję nową dyrektywę, aby ograniczyć skalę obrażeń i infekcji w konsekwencji zacięcia się skalpelem czy ukłucia igłą poprzez pracowników służby zdrowia - zapowiedział unijny komisarz do spraw ciąg dalszy walki nrl o refundację.
Stomatolog Co Powinno Być Na Paragonie Fiskalnym?:
Dentysta tajemnicą co powinno być na paragonie fiskalnym. Minister Zdrowia nie zdołał określić jasno terminologii, która powinna widnieć na paragonie, a lekarze dentyści niestety dostają sprzeczne komunikaty ciąg dalszy walki nrl o refundację.
Stomatolog Często, Ale Krótko:
Dentysta bardziej zaniedbują stan higieny swojego uzębienia. Jak wynika z badań internetowych przeprowadzonych na ekipie 40 000 Polaków w latach 2007-2011. Krócej myjemy zęby, sukcesywnie także spada liczba ciąg dalszy walki nrl o refundację.

Czym jest Ciąg dalszy walki NRL o znaczenie w Słownik dentystyczny C .

  • Dodano:
  • Autor: