często krótko co to jest
Jak leczyć Często, ale krótko? Czym jest uzębienia. Jak wynika z badań internetowych.

Czy przydatne?

Definicja Często, ale krótko

Co to znaczy: Polacy coraz bardziej zaniedbują stan higieny swojego uzębienia. Jak wynika z badań internetowych przeprowadzonych na ekipie 40 000 Polaków w latach 2007-2011. Krócej myjemy zęby, sukcesywnie także spada liczba osób, które myją zęby częściej niż 2 razy na dzień. Do tego pacjenci coraz rzadziej pojawiają się na fotelu dentystycznym.
Brakuje świadomości zaniedbań higieny j. ustnej, w pierwszej kolejności próchnicą, która pośród Polaków jest powszechna. Coraz rzadsze wizyty nie sprzyjają profilaktyce, która jest przecież kluczowym zadaniem stomatologa w gabinecie. Owszem coraz więcej osób myje zęby 2 razy na dzień, lecz mało z nich szczotkuje dłużej niż jedną minutę.
Intensywny tryb życia i częsty pośpiech sprzyjają zaniedbaniom, które na dłuższą metę skutkują ubytkami i generują większe wydatki niż profilaktyka jamy ustnej. Ankieta została przeprowadzona na osobach pełnoletnich. Dlatego tak istotna jest sprawa rozpropagowania umiejętnego szczotkowania pośród dzieci i młodzieży

Czym jest Często, ale krótko znaczenie w Słownik dentystyczny C .