delikatna ochrona zębów co to jest
Jak leczyć Delikatna ochrona zębów? Czym jest opracowany w celu zapewnienia zębom dodatkowej.

Czy przydatne?

Definicja Delikatna ochrona zębów

Co to znaczy: Remin Pro to nowy krem do pielęgnacji j. ustnej spółki VOCO, opracowany w celu zapewnienia zębom dodatkowej ochrony. Przeznaczony jest do delikatnej regeneracji twardych tkanek zęba w różnych przypadkach klinicznych, między innymi po leczeniu zachowawczym, profesjonalnym czyszczeniu zębów, wybielaniu czy leczeniu ortodontycznym. Remin Pro przyczynia się do neutralizacji kwasów, produkowanych poprzez bakterie, znajdujących się w płytce nazębnej.
Dzięki zawartości hydroksyapatytu i fluorków wspomaga on naturalną remineralizację i wzmacnia szkliwo. Nałożony na twarde tkanki zęba zachowuje się jak video ochronny, zapobiegając postępowi nadwrażliwości. Dzięki właściwościom wypełniającym wygładza on powierzchnię szkliwa, utrudniając przyleganie osadu bakteryjnego. Optymalnym wskazaniem do wykorzystania kremu Remin Pro jest okres zakończenia profesjonalnego czyszczenia zębów, kiedy jego łagodzący wpływ zapewnia przyjemne uczucie w ustach. Sukces ten wzmacnia dodatkowo jeden z trzech dostępnych smaków preparatu – miętowy, melonowy albo truskawkowy. Nakładanie preparatu Remin Pro jest nadzwyczaj proste, a sam preparat stanowi najlepsze uzupełnienie pielęgnacji zębów.
Wytwarzany poprzez bakterie kariogenne kwas i produkty spożywcze, zawierające kwasy, przyczyniają się w dużej mierze do demineralizacji i erozji twardych tkanek zęba. Jeżeli mechanizm ten nie zostanie efektywnie powstrzymany, może dojść do rozwoju mechanizmów erozyjnych i w skutku do straty twardych tkanek zęba. W skład preparatu Remin Pro wchodzą trzy substancje aktywne, chroniące przed demineralizacją i erozją: hydroksyapatyt, fluorki i ksylitol. Hydroksyapatyt, kluczowy składnik mineralny naturalnych twardych tkanek zęba, wypełnia najmniejsze uszkodzenia powierzchni twardych tkanek zęba, zapobiegając tym samym postępowi nadwrażliwości.
Jednocześnie wygładza powierzchnię zęba, utrudniając gromadzenie się osadu bakteryjnego. Obecność fluorków przyczynia się nie tylko do utwardzenia szkliwa, lecz przekształca także hydroksyapatyt w odporny na działanie kwasów i mający właściwości remineralizujące fluoroapatyt. Zawarty w preparacie Remin Pro ksylitol ma także właściwości kariostatyczne, bo nie może zostać przekształcony poprzez bakterie kariogenne w szkodliwy dla tkanek zęba metabolit – kwas mlekowy. Pobudzając wydzielanie śliny w sposób naturalny, Remin Pro pomaga zneutralizować kwaśny odczyn w jamie ustnej. (PR)
Do obejrzenia: CEDE, stoisko 27 hala 8

Czym jest Delikatna ochrona zębów znaczenie w Słownik dentystyczny D .