dentoletter tygodnik co to jest
Jak leczyć Dentoletter - e-tygodnik stomatologiczny? Czym jest tygodnik stomatologiczny pt.

Czy przydatne?

Definicja Dentoletter - e-tygodnik stomatologiczny

Co to znaczy: Począwszy od 18 grudnia, będziemy wydawać internetowy tygodnik stomatologiczny pt. "Dentoletter". Wysyłany on będzie bezpośrednio na skrzynkę e-mailową odbiorcy. Dentoletter dostaną wszyscy zarejestrowani lekarze na naszej witrynie internetowej. Chcesz dołączyć do tego grona, zarejestruj się już dziś.
Dentoletter zapewni lekarzom stomatologom co tygodniowy dostęp do głownych informacje z branży. W każdym wydaniu znajdą się 3-4 artykuły, którymi bedą krótkie i precyzyjne informacje z dziedziny prawa, nowości sprzętowo - materiałowych i ogólne wskazówki wykorzystywane prawidłowemu funkcjonowaniu gabinetu. Dentoletter będzie wysyłany w każdy piątek, ok. godziny 13, oczywiście prócz świąt. Pierwsze wydanie Dentolettera nastąpi 18 grudnia!
Dentoletter to połączenie gazety internetowej i e-mailingu reklamowego. prócz artykułów, które z pewnością zainteresują lekarzy stomatologów, zamieszczone będą banery reklamowe (podobnie jak na witrynie internetowej). Dlatego dla odbiorcy Dentoletter będzie bezpłatny.Chcesz otrzymywać Dentoletter zarejestruj się - wciśnij tutaj

Czym jest Dentoletter - e-tygodnik znaczenie w Słownik dentystyczny D .