dentoletter tygodnik co to jest
Jak leczyć Dentoletter - e-tygodnik stomatologiczny? Czym jest tygodnik stomatologiczny pt.

Czy przydatne?

Definicja Dentoletter - e-tygodnik stomatologiczny

Co oznacza DENTOLETTER - E-TYGODNIK STOMATOLOGICZNY: Począwszy od 18 grudnia, będziemy wydawać internetowy tygodnik stomatologiczny pt. "Dentoletter". Wysyłany on będzie bezpośrednio na skrzynkę e-mailową odbiorcy. Dentoletter dostaną wszyscy zarejestrowani lekarze na naszej witrynie internetowej. Chcesz dołączyć do tego grona, zarejestruj się już dziś.
Dentoletter zapewni lekarzom stomatologom co tygodniowy dostęp do głownych informacje z branży. W każdym wydaniu znajdą się 3-4 artykuły, którymi bedą krótkie i precyzyjne informacje z dziedziny prawa, nowości sprzętowo - materiałowych i ogólne wskazówki wykorzystywane prawidłowemu funkcjonowaniu gabinetu. Dentoletter będzie wysyłany w każdy piątek, ok. godziny 13, oczywiście prócz świąt. Pierwsze wydanie Dentolettera nastąpi 18 grudnia!
Dentoletter to połączenie gazety internetowej i e-mailingu reklamowego. prócz artykułów, które z pewnością zainteresują lekarzy stomatologów, zamieszczone będą banery reklamowe (podobnie jak na witrynie internetowej). Dlatego dla odbiorcy Dentoletter będzie bezpłatny.Chcesz otrzymywać Dentoletter zarejestruj się - wciśnij tutaj

Stomatolog Dowód Na Składki:
Dentysta osobiste mają między innymi przyczynić się do ulepszenia kontaktów pacjenta z lekarzem. Dzięki elektronicznemu dowodowi osobistemu doktor będzie mógł sprawdzić czy opłacane są składki zdrowotne, lecz dentoletter - e-tygodnik stomatologiczny.
Stomatolog Dziąsła Bez Kamienia To Tylko Marzenia:
Dentysta katalog świadczeń NFZ na rok 2011 nie przewiduje skalingu dla dorosłych w kontraktach ogólnych z wyjątkiem dzieci i kobiet w ciąży. Skalingu nie wzięto pod uwagę już w rozporządzeniu z lipca dentoletter - e-tygodnik stomatologiczny.
Stomatolog Delikatna Ochrona Zębów:
Dentysta krem do pielęgnacji j. ustnej spółki VOCO, opracowany w celu zapewnienia zębom dodatkowej ochrony. Przeznaczony jest do delikatnej regeneracji twardych tkanek zęba w różnych przypadkach klinicznych dentoletter - e-tygodnik stomatologiczny.
Stomatolog Duża Amortyzacja:
Dentysta od 1 stycznia 2007 r. umożliwia małym przedsiębiorcom (a więc znaczniej większości Indywidualnych Praktyk Stomatologicznych, a nawet NZOZ-om) i spółkom rozpoczynającym dopiero działalność jednorazowe dentoletter - e-tygodnik stomatologiczny.
Stomatolog Dobre Perspektywy Dla Prywatnego Rynku Dentystycznego:
Dentysta rynku usług dentystycznych w Polsce wzrośnie do prawie 10 mld zł. To znaczy przyrost o niespełna 3 mld zł pośrodku trzech lat. Tak wynika z raportu „Rynek usług dentystycznych w Polsce 2011 dentoletter - e-tygodnik stomatologiczny.

Czym jest Dentoletter - e-tygodnik znaczenie w Słownik dentystyczny D .

  • Dodano:
  • Autor: