grand prix cede 2008 elgydium co to jest
Jak leczyć GRAND PRIX CEDE 2008 - Elgydium? Czym jest Profilaktyczne” nagrodę Grand Prix Cede 2008.

Czy przydatne?

Definicja GRAND PRIX CEDE 2008 - Elgydium

Co oznacza GRAND PRIX CEDE 2008 - ELGYDIUM: W kategorii „ Materiały Pomocnicze, Preparaty i Urządzenia Profilaktyczne” nagrodę Grand Prix Cede 2008 dostała spółka: Pierre Fabre Medicament za Interdentalne szczoteczki Elgydium Clinic Trio Compact Mix.
Interdentalne szczoteczki ELGYDIUM CLINIC TRIO COMPACT są specjalnie opracowane do czyszczenia wszystkich przestrzeni międzyzębowych. Trzy różne rozmiary końcówek, połączone w jedną kompaktową szczoteczkę, dostosowane są do potrzeb stomatologa i pacjenta. Można ich korzystać w chorobach przyzębia, powyżej to do czyszczenia stałych aparatów ortodontycznych czy mostów. Dzięki nowoczesnemu systemowi produkcji, ultra cienka końcówka (o średnicy od 0,38 do 0,5 mm) jest elastyczna i wytrzymała. Szczoteczka ma kompaktową rączkę o antypoślizgowej powierzchni, która pozwala higienicznie przechowywać małe szczoteczki po zastosowaniu. Po zastosowaniu główkę szczoteczki można wyjąć z rączki i schować do środka. Dlatego szczoteczka przechowywana jest w higieniczny sposób , i bez problemu mieści się w w kosmetyczce albo torebce.Szczoteczki Elgydium Clinic Trio Compact występują w dwóch wariantach i są dostępne w zestawach o jednakowej albo różnej grubości końcówek:Elgydium Clinic Trio Compact Mix do wąskich przestrzeni.Jedno opakowanie zawiera końcówki: ultra cienkie cylindryczne (1,9 mm), ultra cienkie stożkowe (2,5 - 2,2 mm) i cienkie stożkowe (3,5 – 2,7). Elgydium Clinic Trio Compact Mix do szerokich przestrzeni.Jedno opakowanie zawier końcówki: ultra cienkie cylindryczne (1,9 mm), cienkie stożkowe (4 - 3 mm) i spore stożkowe (6 – 4). Elgydium Clinic Trio Compact do wąskich przestrzeni.Jedno opakowanie zawiera końcówki: ultra cienkie cylindryczne (1,9 mm).Elgydium Clinic Trio Compact do szerokich przestrzeni.Jednym opakowanie zawiera końcówki: cienkie stożkowe (4 - 3 mm)

Stomatolog Galopujące Ceny Maseczek:
Dentysta ceny maseczek ochronnych wzrosły o powyżej 100 procent To rezultat dużego zapotrzebowania na maseczki w społeczeństwie, po programach emitowanych w radiu i telewizji, na temat sposobów zapobiegania grand prix cede 2008 - elgydium.
Stomatolog GENDEX GXCB-500:
Dentysta producent urządzeń RTG na świecie, wkracza w nowy wymiar obrazowania. Do sprzedaży trafił aparat GXCB-500, opracowany na bazie i-CAT®, nowoczesnego mechanizmu obrazowania 3D w stanach zjednoczonych grand prix cede 2008 - elgydium.
Stomatolog GRAND PRIX CEDE - Famed Gryf:
Dentysta Żywca wprowadziła do sprzedaży unit o nazwie Gryf. To jest zupełnie nowa konstrukcja, która swą premierę maiła na łódzkich targach CEDE 2007, na których dostała nagrodę Grand Prix. Nowy unit powstał grand prix cede 2008 - elgydium.
Stomatolog GRAND PRIX CEDE 2008 - Pico:
Dentysta Stomatologiczny” GRAND PRIX CEDE 2008 dostała spółka SELIGA MICROSCOPE za Mikroskop OPTILION PICO Mikroskop Optilion PICO jest urządzeniem konstruowanym z myślą łatwej obsługi. Sprawdza się nawet w grand prix cede 2008 - elgydium.
Stomatolog Garmed Pomaga Studentom:
Dentysta Garmed przekazała Specjalistycznemu Centrum Stomatologicznemu Akademii Medycznej w Gdańsku darowiznę w formie materiałów i akcesoriów stomatologicznych. Garmed po raz następny udowodnił, iż nie grand prix cede 2008 - elgydium.

Czym jest GRAND PRIX CEDE 2008 znaczenie w Słownik dentystyczny G .

  • Dodano:
  • Autor: