grand prix cede 2008 drys co to jest
Jak leczyć GRAND PRIX CEDE 2008 - Neo Drys? Czym jest Profilaktyczne” GRAND PRIX CEDE 2008 dostała.

Czy przydatne?

Definicja GRAND PRIX CEDE 2008 - Neo Drys

Co oznacza GRAND PRIX CEDE 2008 - NEO DRYS: W kategorii „ Materiały Pomocnicze, Preparaty i Urządzenia Profilaktyczne” GRAND PRIX CEDE 2008 dostała spółka GAMA za NEO DRYS („pampersy policzkowe”)
Wkładka Neo Drys jest specjalnie zaprojektowana do przestrzeni policzkowej tak, by zbierając ślinę ze ślinianki przyusznej równocześnie zapewniała wygodna pracę lekarzowi i nie była przykra dla pacjenta. Występuje ona w 2 rozmiarach - większym przeznaczonym dla dorosłych (kolor niebieski) i mniejszym przeznaczonym dla dzieci (kolor żółty).Mniejsza wkładka jest również regularnie służąca poprzez lekarzy dentystów pod język, chłonie ślinę ze ślinianki podjęzykowej i podżuchwowej. Suchość pola operacyjnego, jaką zapewnia „pampers” utrzymuje się nawet do ok. 25 min, w zależności od tego, jak wiele pacjent wydziela śliny. Bez wątpienia to jest wielkie ułatwienie pracy dla dentystów. Pacjentowi jest także przyjemniej, nie musi co chwilę wypluwać śliny albo czekać na wymianę ociekających śliną wałków zwykłej ligniny, co powiększa zresztą ryzyko zawilgocenia pola operacyjnego w jamie ustnej. Wkładka nie traci jakichkolwiek włókien, zatem pole zabiegowe pozostaje czyste, jej miękkie obrzeża nie ranią błony śluzowej policzka nawet przy nagłym zamknięciu j. ustnej. Przyklejając się do wewnętrznej strony policzka pozostaje ona w miejscu swojego pierwotnego założenia a równocześnie chroni błonę śluzową przed przypadkowym zranieniem. Zatem jej ogromną zaletą jest bezpieczeństwo pracy, nie tylko z racji na pacjenta, lecz również sprzęt na przykład turbinę. Wiertło nie wkręci się w pampersa, zatem nie dojdzie do nagłego zatrzymania się turbiny, jak to czasami zdarza się przy stosowaniu ligniny. Właśnie nagłe zatrzymania wiertła mogą prowadzić do uszkodzenia rotora w turbinie i nieprzewidzianego wydatku ok. 1200 zł. Stroną kolorową (niebieską albo żółta) przyklejamy pampersa do błony śluzowej, z kolei stronę białą (lustrzaną – nowość) od strony światła j. ustnej. Pampers samoczynnie przykleja się wskutek kontaktu z wilgotną błoną śluzową policzka. by usunąć go bez uczucia odrywania od błony śluzowej – przed wyjęciem należy użyć sprayu wodnego, kierując go między błonę śluzową policzka a pampersa.Miesiąc temu na rynek wszedł zupełnie nowy typ pampersa, gdzie białą powierzchnię pampersa zastąpiono powierzchnią imitującą lusterko. Wzbogaciło to zalety pampersa o jeszcze jedną – a mianowicie kierując światło w kierunku pampersa uzyskujemy dodatkowe doświetlenie pola zabiegowego w jamie ustnej poprzez odbicie światła od powierzchni „lustrzanej”. Nowy typ wkładki występuje w dwóch rozmiarach sporym i małym

Stomatolog GRAND PRIX CEDE 2008 - Pico:
Dentysta Stomatologiczny” GRAND PRIX CEDE 2008 dostała spółka SELIGA MICROSCOPE za Mikroskop OPTILION PICO Mikroskop Optilion PICO jest urządzeniem konstruowanym z myślą łatwej obsługi. Sprawdza się nawet w grand prix cede 2008 - neo drys.
Stomatolog GRAND PRIX CEDE 2008 - Elgydium:
Dentysta Materiały Pomocnicze, Preparaty i Urządzenia Profilaktyczne” nagrodę Grand Prix Cede 2008 dostała spółka: Pierre Fabre Medicament za Interdentalne szczoteczki Elgydium Clinic Trio Compact Mix grand prix cede 2008 - neo drys.
Stomatolog GRAND PRIX CEDE - Kavo Estetica:
Dentysta do sprzedaży unit o nazwie ESTETICA E80. Można go dowolnie adaptować do indywidualnych potrzeb lekarza i pacjenta, co zapewnia prawidłową zdrową postawę podczas pracy. Cechy te zostały dostrzeżone grand prix cede 2008 - neo drys.
Stomatolog GENDEX GXCB-500:
Dentysta producent urządzeń RTG na świecie, wkracza w nowy wymiar obrazowania. Do sprzedaży trafił aparat GXCB-500, opracowany na bazie i-CAT®, nowoczesnego mechanizmu obrazowania 3D w stanach zjednoczonych grand prix cede 2008 - neo drys.
Stomatolog GRAND PRIX CEDE 2008 - GC Equia:
Dentysta „Materiały” GRAND PRIX CEDE 2008 dostała spółka GC Europe N.V. za mechanizm GC EQUIA Nazwa EQUIA znaczy „Easy – Quick – Unique – Intelligent - Aesthetic” („łatwo – błyskawicznie – wyjątkowo – grand prix cede 2008 - neo drys.

Czym jest GRAND PRIX CEDE 2008 - Neo znaczenie w Słownik dentystyczny G .

  • Dodano:
  • Autor: