grand prix cede famed gryf co to jest
Jak leczyć GRAND PRIX CEDE - Famed Gryf? Czym jest Gryf. To jest zupełnie nowa konstrukcja, która.

Czy przydatne?

Definicja GRAND PRIX CEDE - Famed Gryf

Co oznacza GRAND PRIX CEDE - FAMED GRYF: Spółka Famed z Żywca wprowadziła do sprzedaży unit o nazwie Gryf. To jest zupełnie nowa konstrukcja, która swą premierę maiła na łódzkich targach CEDE 2007, na których dostała nagrodę Grand Prix.
Nowy unit powstał dzięki ściślej współpracy inżynierów i lekarzy stomatologów. Specjalny nacisk położono na taką konstrukcję urządzenia, która zapewni ergonomiczną pracę lekarzowi, bez względu na pozycje w jakiej lubi pracować. Ponadto zwrócono uwagę, by doktor i asysta mieli wiele miejsca na nogi. Fotel unitu Gryf ma konstrukcję zapewniająca sprawne działanie nawet przy obciążeniu 250 kg. Następna zaleta polskiej konstrukcji to obrotowa i demontowalna miska spluwaczki. Gryf został również zaopatrzony w mechanizm wewnętrznej dezynfekcji, znacząco ułatwiający zachowanie higieny w wewnętrznych systemach wodnych.Zupełną nowością na polskim rynku jest wykorzystanie dotykowego ekranu, który zapewnia sterowanie robotą całego zestawu stomatologicznego. Ponadto Gryf zaopatrzony został w mechanizm zabezpieczający przed skażeniem wody miejskiej, zgodny z europejską normą EN 1717. – Ekran dotykowy i mechanizm zabezpieczający wodę przed skażeniem oferujemy jako pierwsi na polskim rynku – informuje przedstawiciel spółki FAMED, manager Greta Wiecha. - Jakość naszych unitów wynika ze starannie dobranych części i materiałów odpornych na zużycie i unikatowych rozwiązań i łatwości dostosowania do indywidualnych potrzeb. Nie bez znaczenia jest także nowoczesny design naszych produktów, wyróżniający je spośród konkurencji i w coraz większym stopniu ceniony poprzez klientów

Stomatolog Garmed Pomaga Studentom:
Dentysta Garmed przekazała Specjalistycznemu Centrum Stomatologicznemu Akademii Medycznej w Gdańsku darowiznę w formie materiałów i akcesoriów stomatologicznych. Garmed po raz następny udowodnił, iż nie grand prix cede - famed gryf.
Stomatolog GRAND PRIX CEDE - Kavo Estetica:
Dentysta do sprzedaży unit o nazwie ESTETICA E80. Można go dowolnie adaptować do indywidualnych potrzeb lekarza i pacjenta, co zapewnia prawidłową zdrową postawę podczas pracy. Cechy te zostały dostrzeżone grand prix cede - famed gryf.
Stomatolog Głęboka Dezynfekcja Tkanek:
Dentysta rynek nowy Aseptim Plus, który wykorzystuje aktywowaną światłem dezynfekcję w leczeniu kanałowym, kieszeni periodontologicznych, zapalenia tkanki wokół implantu i próchnicy. Nowa technologia grand prix cede - famed gryf.
Stomatolog GRAND PRIX CEDE 2008 - GC Equia:
Dentysta „Materiały” GRAND PRIX CEDE 2008 dostała spółka GC Europe N.V. za mechanizm GC EQUIA Nazwa EQUIA znaczy „Easy – Quick – Unique – Intelligent - Aesthetic” („łatwo – błyskawicznie – wyjątkowo – grand prix cede - famed gryf.
Stomatolog GRAND PRIX CEDE 2008 - Pico:
Dentysta Stomatologiczny” GRAND PRIX CEDE 2008 dostała spółka SELIGA MICROSCOPE za Mikroskop OPTILION PICO Mikroskop Optilion PICO jest urządzeniem konstruowanym z myślą łatwej obsługi. Sprawdza się nawet w grand prix cede - famed gryf.

Czym jest GRAND PRIX CEDE - Famed Gryf znaczenie w Słownik dentystyczny G .

  • Dodano:
  • Autor: