kościozastępczy bondbone co to jest
Jak leczyć Kościozastępczy BondBone? Czym jest kościozastępczy BondBone. Wytwór złożona jest.

Czy przydatne?

Definicja Kościozastępczy BondBone

Co oznacza KOŚCIOZASTĘPCZY BONDBONE: Spółka Garmed wprowadziła na polski rynek biomateriał kościozastępczy BondBone. Wytwór złożona jest z dwufazowego siarczanu wapnia. Uważane jest go za przełom w augmentacyjnej chirurgii kostnej. BondBone łączy właściwości samodzielnego materiału kościozastępczego, plastycznej błony zaporowej i spoiwa dla innych materiałów kościozastępczych. Niewątpliwą zaletą biomateriału jest jego uniwersalność - można go mieszać ze wszystkimi biomateriałami, co poprawia skuteczność zabiegu i obniża jego wydatki. Następnym jego atutem jest prędkość augmentacji: nowa kość jest gotowa na przyjęcie implantu po raptem 3 miesiącach od zabiegu.
Zakres możliwych zastosowań BondBone jest bardzo szeroki. Wytwór stosuje się po ekstrakcjach (powstrzymuje zanik wyrostka zębodołowego), przy powikłaniach po ekstrakcji (jako opatrunek w wypadku krwawienia kostnego albo poekstrakcyjnej przetoki do zatoki szczękowej), w chirurgii periodontologicznej (wspomaga regenerację kości), w sterowanej regeneracji tkanek (stanowi barierę tkankową), w sterowanej regeneracji kości (stabilizuje kształt i mocuje do podłoża inne materiały augmentacyjne), do zwiększania objętości biomateriałów.
BondBone został bardzo pozytywnie przyjęty poprzez lekarzy, w ciągu miesiąca od wprowadzenia na rynek
spółka Garmed sprzedała już 300 strzykawek produktu. Producentem BondBone jest MIS Implants Technologies Ltd. (PR)

Stomatolog Krakdent 2011:
Dentysta zorganizowanych Targów, drugie pod względem wielkości w Polsce, poprzeczka wysoko postawiona i spełnione oczekiwania – słowa Agaty Boguskiej z spółki Suvoroff Trade to najkrótsze podsumowanie 19 kościozastępczy bondbone.
Stomatolog Kontrola Dokumentacji Medycznej Podczas Praktyk:
Dentysta stomatolodzy prowadzący indywidualne praktyki lekarskie, jeżeli mają podpisane umowy z NFZ, powinny pamiętać, iż ma on prawo do kontroli dokumentacji medycznej. Każda kontrola ma określony poprzez kościozastępczy bondbone.
Stomatolog Kurs Internetowy Dla Stomatologów:
Dentysta swojej witrynie internetowej (w zakładce aktualności) bezpłatne kursy e-learningowe dla stomatologów „Postępy w stomatologii”. To jest projekt Akademii Medycznej we Wrocławiu finansowany poprzez Unię kościozastępczy bondbone.
Stomatolog Konto Premium:
Dentysta roczny dostęp do wszystkich zasobów strony internetowej www.nowygabinet.pl. Posiadacz konta ma dostęp  do wszystkich artykułów, które ukazały się w papierowym wydaniu Nowego Gabinetu kościozastępczy bondbone.
Stomatolog Keine Grenzen - Dla Pacjentów Unii W 2014 Roku:
Dentysta lata nastąpi rewolucja w systemie lecznictwa Unii Europejskiej. Jako sukces dyrektywy EU opłaty Narodowego Funduszu Zdrowia wzrosną o około 3,2 mld złotych. Rewolucja wiąże się z dodatkowymi prawami kościozastępczy bondbone.

Czym jest Kościozastępczy BondBone znaczenie w Słownik dentystyczny K .

  • Dodano:
  • Autor: