krakdent co to jest
Jak leczyć Krakdent ma 20 lat!? Czym jest bilans dotychczasowych dziewiętnastu edycji.

Czy przydatne?

Definicja Krakdent ma 20 lat!

Co oznacza KRAKDENT MA 20 LAT!: 130 tys. lekarzy stomatologów i 3355 wystawców - to łączny bilans dotychczasowych dziewiętnastu edycji Międzynarodowych Targów Stomatologicznych Krakdent organizowanych poprzez Targi w Krakowie. poprzez kilkanaście lat wydarzenie zdobyło miano jednego z głownych miejsc spotkań branży dentystycznej w Europie Środkowo – Wschodniej.
Wyjątkowej, ponieważ jubileuszowej edycji Targów, która odbędzie się w dniach 8-10 marca 2012 r. towarzyszyć będą między innymi: ceniona w środowisku stomatologów Międzynarodowa Narada Dental Spaghetti, liczne kursy i szkolenia medyczne, Konkurs o Medal Najwyższej Jakości, a również akcja charytatywna Dentopomoc. Udział w imprezie potwierdziło już powyżej 250 spółek z Polski i zagranicy!
- Nasze Targi od pierwszej edycji przeszły gruntowną metamorfozę. Krakdent® wyrósł na bardzo znaczną imprezę w państwie i zagranicą.  Z każdym rokiem jest nie tylko bogatszy merytorycznie, lecz i wizualnie. Program towarzyszący wymienił się nie do poznania. Najpierw mieliśmy kilka wykładów, teraz - 13 doskonalących kursów medycznych, prestiżową Konferencję Dental Spaghetti, prezentacje spółek w szczelnie wypełnionych salach seminaryjnych i kursy organizowane poza terenem Targów! Bierze w nich udział powyżej 1500 lekarzy! Warto zauważyć, iż Krakdent jest także… coraz „ładniejszy”. Nasi wystawcy prześcigają się w tworzeniu efektownych stoisk. Doceniamy to i od lat wręczamy specjalną nagrodę za najładniejszą kreację targową. – mówi Grażyna Grabowska, prezes Targów w Krakowie.
 
Istotne wydarzenie rangi międzynarodowej!
W 2012 po raz pierwszy w nazwie targów pojawi się przymiotnik międzynarodowe.  Targi Stomatologiczne Krakdent zostały gdyż zaznaczone Certyfikatem UFI (Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego) i formalnie dołączyły do grona głownych wydarzeń targowych na świecie!Impreza od kilku lat utrzymuje wysoką frekwencję zwiedzających na poziomie 10, 11 tys. gości. Targi Krakdent są w pierwszej kolejności najlepszą okazją do tego, aby poznać aktualne trendy w stomatologii. - Do Krakowa przyjeżdżam od kilkunastu lat. W tym roku jestem zainteresowana wyposażeniem dużej kliniki, przez wzgląd na czym zakupy będą na pewno spore. Targi są dla praktyków cennym źródłem informacji. Z katalogów się nie zobaczy jak wygodny jest fotel, ani jak wygląda jego obsługa mówiła w trakcie Krakdentu 2011 Ewa Młyńczak, jedna ze zwiedzających.
Bogaty program kursów medycznych i szkoleń
w trakcie tegorocznej edycji Krakdentu odbędzie się szereg kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje lekarzy, higienistek i techników (punktowanych wedle rozporządzeniem Ministra Zdrowia). W tym roku do wyboru będzie aż 13 różnych tematów! Obejmują one między innymi:: takie zagadnienia jak: sekrety skutecznego kierowania spółką, trendy nowoczesnej endodoncji, główne przedmioty praktyki periodontologicznej, czy metody radzenia sobie z sytuacjami kryzysowymi w gabinetach stomatologicznych. Ponadto każdy uczestnik Targów będzie mógł wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach i prezentacjach spółek. Na szkolenia zapraszają między innymi::: CAMOSCI Poland, Colgate Palmolive Poland, Dental Plus,Equadent,  Instytut Blend-a-med Oral B, Ivoclar-Vivadent Polska, Optident Dental Digital Solutions.
Ceniona Międzynarodowa Narada Dental Spaghetti
Tradycyjnie w trzecim dniu Krakdentu dzieje się ceniona w branży Międzynarodowa Narada Dental Spaghetti, która zdaniem dr. n. med. Macieja Żarowa „dobrze wkomponowuje się w mechanizm najlepszych europejskich konferencji naukowych organizowanych w Rzymie, Paryżu i Barcelonie”. W Konferencji uczestniczą światowej sławy wykładowcy – najlepsi eksperci zajmujący się stomatologią estetyczną. W tym roku pośród wykładowców znaleźli się wybitni lekarze ze Szwajcarii, Hiszpanii, Brazylii i Włoch. Tegoroczny temat konferencji to „Dylematy między tradycją a nowymi technologiami - a więc jak wybrać idealne rozwiązania w leczeniu stomatologicznym?”
Akcja charytatywna DENTOPOMOC 2012
Już po raz drugi wystawcy Krakdentu będą mogli wziąć udział w akcji charytatywnej na rzecz domów dziecka, rodzin zastępczych i świetlic środowiskowych z województwa małopolskiego.
w trakcie I edycji DENTOPOMOCY  zebrano między innymi:::: powyżej tys. past do zębów i szczoteczek w kształcie zwierzątek, pudełeczka na mleczaki, książeczki dla dzielnych pacjentów, klepsydry – zegary piaskowe, odmierzające czas mycia zębów, nici dentystyczne i wykałaczki najnowszej generacji, gry edukacyjne i zegarki i breloki do kluczy w kształcie zęba. Ponadto część naszych wystawców zaoferowała darmowe przeglądy stomatologiczne i leczenie.
Stomatologiczne medale
Konkurs o Medale Najwyższej Jakości to prestiżowa rywalizacja, która trwale wpisała się w tradycję Krakdentu. Każdego roku o wyróżnienie walczy kilkanaście polskich i zagranicznych spółek. Medale przyznawane poprzez autorytety branży stomatologicznej są potwierdzeniem wysokiej jakości produktów

Stomatolog Kontrowersyjna Wypowiedź Minister Zdrowia:
Dentysta lekarskie kosztują budżet państwa około 200 mln zł., w czasie gdy wg minister Ewy Kopacz stażyści po 3 miesiącach mają podpisane dokumenty o odbytym stażu. Ta kontrowersyjna wypowiedzi pani minister krakdent ma 20 lat!.
Stomatolog Kolejne Kontrole Sanepidu W Gabinetach Dentystycznych:
Dentysta sanepidu wykryto nieprawidłowości powiązane ze sterylizacją narzędzi w przychodniach stomatologicznych w Bydgoszczy. Kilka przychodni zostało ukaranych mandatami (w stawce 500 zł.), żadnego gabinetu krakdent ma 20 lat!.
Stomatolog Kartoteka Pacjentów, A Ochrona Danych Osobowych:
Dentysta szumu wokół problemów przechowywania i udostępniania danych osobowych. Prawo nakazuje zgłoszenie do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych zbioru danych osobowych przechowywanych poprzez krakdent ma 20 lat!.
Stomatolog Kasy Fiskalne Dla Lekarzy:
Dentysta Chcesz wiedzieć więcej na ten temat... Zaloguj się na naszej stronie krakdent ma 20 lat!.
Stomatolog KaVo ESTETICA e70:
Dentysta estetyczny, bezpieczny i nieskomplikowany – takimi przymiotnikami można określić nowy wytwór KaVo Polska jakim jest unit Estetica E70. Fotel stomatologiczny stworzony w oparciu o opinie krakdent ma 20 lat!.

Czym jest Krakdent ma 20 lat znaczenie w Słownik dentystyczny K .

  • Dodano:
  • Autor: