laser diodowy ezlase co to jest
Jak leczyć Laser diodowy - ezlase? Czym jest sprzedający się na świecie laser diodowy ezlase.

Czy przydatne?

Definicja Laser diodowy - ezlase

Co oznacza LASER DIODOWY - EZLASE: Spółka Biodent wprowadziła do sprzedaży w Polsce najlepiej sprzedający się na świecie laser diodowy ezlase, amerykańskiej spółki Biolase. W większości lasery diodowe emitują częstotliwość 810 albo 980 nm, ezlase skonstruowany jest tak, by pracować z częstotliwością 940 nm. Pracuje on z mocą 7 W dla częstotliwości 940 nm i 4,5 W dla 810 nm.
Zaobserwowano, iż laser najlepiej absorbuje związki Hb (Hemoglobina), HbO2 i H2O dla częstotliwości 940 nm. Robota z tą częstotliwością jest najwygodniejsza zarówno dla lekarza, jak i dla pacjenta. Absolutną nowością są jednorazowe końcówki pracujące – tipsy o średnicy 200, 300 i 400 mikronów. W nawigacji wykorzystano technologię iPod. Laser chłodzony jest powietrzem, zatem nie trzeba w gabinecie wykonywać dodatkowych podłączeń wodnych. Wszystkie lasery diodowe są małych rozmiarów. Laser ezlase mieści się w dłoni lekarza. Oczywiście ma wielofunkcyjną podstawkę, dzięki której laser można umieść na stoliku lekarskim albo zwiesić. Zapewnia to ergonomię pracy. Obudowa laseru wykonana jest w technologii Liquidmetal, co czyni urządzenie trwalszym i równocześnie lżejszym, niż gdyby było wykonane z tytanu.Laser ezlase ma szeroki zakres zastosowań. Można go korzystać w zabiegach: chirurgicznych, endodontycznych, periodontologicznych, a również w protetyce i implantologii i stomatologii kosmetycznej. Przewarzająca część procedur klinicznych stosowanych w gabinecie dentystycznym jest zaprogramowana jest poprzez producenta. Cena urządzenia wynosi około 30.000 zł

Stomatolog Lateks - Dobry Czy Zły?:
Dentysta lateksu są szczelne, elastyczne, wytrzymałe mechanicznie, zapewniają niezłą chwytność i wrażliwość dotyku. Dodatkowym czynnikiem przemawiającym na ich korzyść jest idealna jak dotąd korelacja laser diodowy - ezlase.
Stomatolog Likwidacja Stażu Na Podstawie Opinii, A Nie Faktów:
Dentysta zmiana dotycząca zlikwidowania stażu podyplomowego lekarzy dentystów nie została wprowadzona po dogłębnej i szczegółowej analizie problemu. Ministerstwo zasugerowało się ustnymi opiniami laser diodowy - ezlase.
Stomatolog Lekarska Luka Pokoleniowa:
Dentysta braku nowych ekspertów w wielu dziedzinach medycyny, pojawia się niebezpieczeństwo luki pokoleniowej pośród lekarzy, o czym świadczy fakt średniej wieku w tym zawodzie, która wynosi powyżej 50 lat laser diodowy - ezlase.
Stomatolog LDEP Mało Przyjazny Cudzoziemcom:
Dentysta studiujący w Polsce stomatologię mają poważny problem ze zdaniem Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Państwowego. A bez niego nie mogą dostać prawa do wykonywania zawodu. Gdyż egzamin dla obcokrajowców laser diodowy - ezlase.
Stomatolog Lekarze Mają Swojego Rzecznika:
Dentysta Naczelna Porada Lekarska wybrała 3 września Rzecznika Praw Lekarzy. Został nim dr. n. med. Krzysztof Kordel, przewodniczący Okręgowej Porady Lekarskiej Wielkopolskiej Izby Lekarskiej w Poznaniu laser diodowy - ezlase.

Czym jest Laser diodowy - ezlase znaczenie w Słownik dentystyczny L .

  • Dodano:
  • Autor: