likwidacja stażu co to jest
Jak leczyć Likwidacja stażu podyplomowego, czyli jak zaoszczędzić 162,7 mln zł rocznie? Czym jest.

Czy przydatne?

Definicja Likwidacja stażu podyplomowego, czyli jak zaoszczędzić 162,7 mln zł rocznie

Co oznacza LIKWIDACJA STAŻU PODYPLOMOWEGO, CZYLI JAK ZAOSZCZĘDZIĆ 162,7 MLN ZŁ ROCZNIE: Od 1 lipca wspólnie z weszła w życie nowelizacja ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty. Kluczowe zmiany to między innymi zniesienie "stażu podyplomowego" po piątym roku studiów i wprowadzenie go do programu studiów w ramach piątego roku. Dla studentów stomatologii znaczy to zintensyfikowanie wysiłków edukacyjnych, a dla budżetu państwa to oszczędność rzędu 162,7 mln rocznie.
Dużym plusem jest powiększenie liczby dentystów w systemie opieki zdrowotnej. Ostatni staż dyplomowy dla lekarzy dentystów zostanie zorganizowany w 2016 roku - informuje Ministerstwo Zdrowia. Następna istotną zmianą jest zlikwidowanie Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Państwowego. W zamian jego lekarze zdadzą Lekarsko-Dentystyczny Egzamin Końcowy. Pierwszy z nich odbędzie się w 2013 roku. Zdanie egzaminu pozwoli na uzyskanie prawa do wykonywania zawodu dentysty, a rezultat zadecyduje o szansach uzyskania specjalizacji. Wprowadzony zostanie także nowy mechanizm specjalizacji oparty na modułach. Nie będzie podziału na fundamentalną i szczegółowe specjalizacje

Stomatolog Lekarz A Reklama:
Dentysta farmaceutycznego zakazują lekarzowi otrzymywania korzyści z prowadzenia reklamy produktów leczniczych. W poczekalni nie może wisieć żadna tablica reklamująca jakikolwiek lek. Lekarze są także likwidacja stażu podyplomowego, czyli jak zaoszczędzić 162,7 mln zł rocznie.
Stomatolog Leasing Urządzeń Medycznych:
Dentysta chętniej korzystają z leasingu urządzeń medycznych. Segmentowi leasingowemu powiodło się oprzeć kryzysowi dzięki stałości zamówień dokonywanych raczej poprzez publiczną służbę zdrowia. Teraz spółki likwidacja stażu podyplomowego, czyli jak zaoszczędzić 162,7 mln zł rocznie.
Stomatolog Laser Diodowy - Ezlase:
Dentysta wprowadziła do sprzedaży w Polsce najlepiej sprzedający się na świecie laser diodowy ezlase, amerykańskiej spółki Biolase. W większości lasery diodowe emitują częstotliwość 810 albo 980 nm, ezlase likwidacja stażu podyplomowego, czyli jak zaoszczędzić 162,7 mln zł rocznie.
Stomatolog Lekarzu Ubezpiecz Się:
Dentysta Zdrowia wprowadziło wymóg ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej dla wszystkich lekarzy. Przepis obowiązuje od 1 stycznia tego roku. Polisa ma chronić lekarzy przed finansowymi konsekwencjami likwidacja stażu podyplomowego, czyli jak zaoszczędzić 162,7 mln zł rocznie.
Stomatolog Lekarze Mają Swojego Rzecznika:
Dentysta Naczelna Porada Lekarska wybrała 3 września Rzecznika Praw Lekarzy. Został nim dr. n. med. Krzysztof Kordel, przewodniczący Okręgowej Porady Lekarskiej Wielkopolskiej Izby Lekarskiej w Poznaniu likwidacja stażu podyplomowego, czyli jak zaoszczędzić 162,7 mln zł rocznie.

Czym jest Likwidacja stażu znaczenie w Słownik dentystyczny L .

  • Dodano:
  • Autor: