masy silikonowe co to jest
Jak leczyć Masy silikonowe? Czym jest silikonami. Nazwa ta odnosi się do związków organicznych.

Czy przydatne?

Definicja Masy silikonowe

Co oznacza MASY SILIKONOWE: Ok. 30% wycisków wykonuje się z materiałów zwanych silikonami. Nazwa ta odnosi się do związków organicznych zawierających w swoim składzie atomy węgla, wodoru, tlenu i krzemu. Wiele jest publikacji dotyczących procesu wiązania, pobierania wycisków, przechowywania i ich dezynfekcji. Ciągle lekarze popełniają proste błędy, które wpływają na jakość wycisku. Powody tych błędów są różne : od braku podstawowych informacje na temat mas wyciskowych, przez niewłaściwe ich użycie, przechowywanie w nieodpowiednich warunkach aż po złe odlanie modelu. Wiecej w numerze 5/2007 - zamów prenumeratę

Stomatolog Można Niechlujnie Wypisywać Recepty...:
Dentysta będą grozić jakiekolwiek sankcje za niechlujne wypisywanie recept. Skutki tego poniosą pacjenci i aptekarze. Od 1 października ma zacząć obowiązywać nowe rozporządzenie w kwestii recept lekarskich masy silikonowe.
Stomatolog Materiały Do Odbudowy Zrębu Zęba:
Dentysta endodoncji, możliwości wykorzystania włókien szklanych, szerokiego zastosowania uzupełnień ceramicznych, pełnokonturowych, czy realizowanych na różnych typach podbudów, odbudowa zrębu zęba staje się masy silikonowe.
Stomatolog Meandry Ubezpieczeń:
Dentysta lekarzy głośno jest od czerwca, kiedy to wprowadzono rozporządzenie nakazujące lekarzom obligatoryjne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Okazuje się, iż dziedzina ubezpieczenia OC obejmuje masy silikonowe.
Stomatolog Mont Blanc 1:5 Firmy Anthogyr:
Dentysta ulepszyła dobrze już znaną kątnicę przyspieszającą Mont Blanc 1:5, wprowadzając na rynek jej nową wersję . Kątnica ta ma jedną z najmniejszych główek na rynku - tylko 13,75 mm, która zapewnia lepszą masy silikonowe.
Stomatolog Ministerstwo Zdrowia Przywraca Świadczenie Stomatologiczne:
Dentysta stomatolodzy będą mogli usunąć złogi nazębne z połowy łuku zębowego w obrębie całego uzębienia raz w ciągu roku. 12 stycznia Minister Zdrowia Ewa Kopacz, ku uciesze korzystających z usług masy silikonowe.

Czym jest Masy silikonowe znaczenie w Słownik dentystyczny M .

  • Dodano:
  • Autor: