1/2008 co to jest
Jak leczyć NGS 1/2008? Czym jest Stomatologicznego. Jego premiera będzie miała miejsce na.

Czy przydatne?

Definicja NGS 1/2008

Co oznacza NGS 1/2008: Ukazał się najnowszy numer Nowego Gabinetu Stomatologicznego. Jego premiera będzie miała miejsce na zbliżających się targach Krakdent. W najnowszym numerze dużo miejsca zajmują artykuły powiązane z funkcjonowaniem gabinetu. Począwszy od punktów edukacyjnych, przez omówienie problemu kas fiskalnych i kwesti recept, a skończywszy na obowiązkowym szkoleniu z zakresu ochrony radiologicznej pacjenta.
Ponadto w najnowszym numerze poruszamy problemy powiązane z centalnymi sterylizatorniami, którymi od kilku miesięcy straszą urzędnicy, a również oświetleniem gabinetu. W numerze opisujemy zalety i wady rękawiczek innych niż lateksowe, a również mas agarowych, ciągle w Polsce nie docenianych. Znalazło się także miejsce na kilka ciekawostek. Filmy RTG, czy to daleka przyszłość?Oczywiście nie zabrakło opisów najnowszych urządzeń i materiałów. A na końcu gazety niespodzianka - kulturalno-lifestylowy niezbędnik każdego dentysty.Zapraszamy do lektury!

Stomatolog Nowość: E-Recepta!:
Dentysta 3,8 mln zł ma kosztować wdrożenie programu elektronicznej recepty. W tym roku będzie on testowany tylko w jednym woj.. Lecz już za trzy lata e-recepty będą wypisywać lekarze w całym państwie ngs 1/2008.
Stomatolog NGS 3/2010:
Dentysta numer Nowego Gabinetu Stomatologicznego.W numerze tym wydrukowaliśmy gotowe do powieszenia w poczekalni prawa pacjenta. Ponadto wnikliwie opisaliśmy projekt rozporządzenia o kwalifikacjach asystentek ngs 1/2008.
Stomatolog NGS 1/2012:
Dentysta numer Nowego Gabinetu Stomatologicznego - NGS 1/2012. Nowy rok przynosi sporo zmian w zarządzaniu gabinetami. W pierwszej kolejności opisaliśmy nowe rozporządzenie dotyczące warunków sanitarnych ngs 1/2008.
Stomatolog NFZ Zapłaci Za Leczenie Prywatnym Gabinecie:
Dentysta prywatnych gabinetów dentystycznych mogą zacierać ręce z radości. Wedle nową instrukcją UE pacjenci, którym wykonano zabieg stomatologiczny w prywatnym gabinecie, będą mogli odzyskać za niego kapitał ngs 1/2008.
Stomatolog Nabór Do Komisji:
Dentysta trwają nabory do komisji orzekającej o błędach lekarskich. Za każde posiedzenie takiej komisji jej członek otrzyma do 420 złotych brutto. W komisjach mają zasiadać lekarze. Kadencja komisji ma trwać ngs 1/2008.

Czym jest NGS 1/2008 znaczenie w Słownik dentystyczny N .

  • Dodano:
  • Autor: