1/2009 co to jest
Jak leczyć NGS 1/2009? Czym jest Gabinetu Stomatologicznego. Szczegółowy lista treści najnowszego.

Czy przydatne?

Definicja NGS 1/2009

Co oznacza NGS 1/2009: Tuż przed nowym rokiem ukazało się następne wydanie Nowego Gabinetu Stomatologicznego. Szczegółowy lista treści najnowszego numeru znajdą Kraj tutaj. Osoby, które zamówiły e-prenumeratę już dostały to wydanie. "Tradycyjni" prenumeratorzy muszą trochę poczekać. W momencie świątecznym poczta działa na trochę zwolnionych obrotach, lecz lada chwila nowe wydanie dotrze do Państwa skrzynek.Podjęliśmy decyzję o zmianie numeracji naszego magazynu. Najnowsze wydanie, wg starego mechanizmu powinno być oznaczone numerem 6/2008. Jednak oznaczyliśmy go numerem 1/2009. Zmiana podyktowana jest czynnikami czysto praktycznymi z punktu widzenia naszej redakcji. Prenumeratorzy, który mieli wykupioną prenumeratę na rok, otrzymają 6 następnych numerów, a Ci, którzy wykupili prenumeratę dwuletnia, otrzymają 12 następnych numerów, bez względu na zmianę numeracji. Życzymy miłej lektury, już w nowym 2009 roku!

Stomatolog Nie Reklamuj Się - Nie Wolno!:
Dentysta reklamować swoich gabinetów! Tak wynika z ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty, a również z ustawy o izbach lekarskich. Mogą się z kolei reklamować ZOZ-y. Zakazane jest takie formułowanie ngs 1/2009.
Stomatolog Nowość: E-Recepta!:
Dentysta 3,8 mln zł ma kosztować wdrożenie programu elektronicznej recepty. W tym roku będzie on testowany tylko w jednym woj.. Lecz już za trzy lata e-recepty będą wypisywać lekarze w całym państwie ngs 1/2009.
Stomatolog NFZ Zapłaci Więcej:
Dentysta zmienił rozporządzenie w sprawie wykazu gwarantowanych świadczeń lekarza dentysty i materiałów stomatologicznych. Rozszerza ono grupę osób, które podczas leczenia mogą skorzystać ze znieczulenia ngs 1/2009.
Stomatolog Niebezpieczne Plomby:
Dentysta plombach pod wpływem intensywnego korzystania z telefonów komórkowych i pod wpływem badania rezonansem magnetycznym, wydziela się szkodliwa dla organizmu rtęć – takie są wnioski po przeprowadzonych ngs 1/2009.
Stomatolog NGS 5/2009:
Dentysta numer Nowego Gabinetu Stomatologicznego. Szczegółowy lista treści wydania 5/2009 znajduje się tutaj. Tym wspólnie sporo stron naszego pisma zajmują kwestie powiązane z prawem. Opublikowaliśmy ngs 1/2009.

Czym jest NGS 1/2009 znaczenie w Słownik dentystyczny N .

  • Dodano:
  • Autor: