1/2011 co to jest
Jak leczyć NGS 1/2011? Czym jest W pierwszym numerze 2011 roku wiele miejsca poświęciliśmy.

Czy przydatne?

Definicja NGS 1/2011

Co oznacza NGS 1/2011: Wydaliśmy najnowszy numer Nowego Gabinetu Stomatologicznego.
W pierwszym numerze 2011 roku wiele miejsca poświęciliśmy zmieniającym się od 1 stycznia regulaminom prawnym. W pierwszej kolejności zapraszamy do lektury obszernego artykułu na temat kas fiskalnych. Jaką kasę kupić, jak ją zarejestrować, jak użytkować. Pytań jest sporo, a odpowiedzi na nie znajdziecie Kraj w najnowszym numerze naszego magazynu.
Wydrukowaliśmy także kompendium wiedzy na temat udostępniania, przetwarzania i przechowywania dokumentacji medycznej.
Zmieniły się także regulaminy dotyczące kontroli Sanepidu w naszym gabinecie. Teraz Sanepid ma wymóg  odwiedzić nasz przychodnia raz na pół roku. Lecz kompetencje jego są nieco ograniczone.
Lista treści popularny tutaj>>>
Zapraszamy do wykupienia prenumeraty. W tym roku jest nieco taniej. Od 1 stycznia prenumerata będzie kosztować o 10 zł albo 20 zł więcej.
Kup prenumeratę

Stomatolog NFZ Zapłaci Za Leczenie Prywatnym Gabinecie:
Dentysta prywatnych gabinetów dentystycznych mogą zacierać ręce z radości. Wedle nową instrukcją UE pacjenci, którym wykonano zabieg stomatologiczny w prywatnym gabinecie, będą mogli odzyskać za niego kapitał ngs 1/2011.
Stomatolog NGS 3/2010:
Dentysta numer Nowego Gabinetu Stomatologicznego.W numerze tym wydrukowaliśmy gotowe do powieszenia w poczekalni prawa pacjenta. Ponadto wnikliwie opisaliśmy projekt rozporządzenia o kwalifikacjach asystentek ngs 1/2011.
Stomatolog Nowe Przepisy Sanitarne I Fachowe Dla ZOZ-Ów:
Dentysta schody łączące piętra w ZOZ-ie nie powinny mieć więcej niż 14 schodków, z czego maksymalnie 10 w jednym ciągu? - Ten i sporo innych regulaminów omówimy w najbliższych numerach Nowego Gabinetu ngs 1/2011.
Stomatolog Nowa Rodzina Planmeca:
Dentysta targach IDF, Planmeca zaprezentowała nową linię unitów o nazwie Sovereigin. Ich innowacyjność bazuje na wysokim stopniu dostosowania różnych konfiguracji unitu do zmiennych potrzeb lekarza i pacjenta ngs 1/2011.
Stomatolog Nalot Urzędu Skarbowego Na Gabinety Dentystyczne:
Dentysta Wielkopolsce będzie sprawdzał czy w gabinetach są zainstalowane kasy fiskalne. W samej Wielkopolsce jest 6,8 tys. praktyk lekarskich, w tym prawie dwa tysiące to gabinety stomatologiczne. W czasie ngs 1/2011.

Czym jest NGS 1/2011 znaczenie w Słownik dentystyczny N .

  • Dodano:
  • Autor: