1/2011 co to jest
Jak leczyć NGS 1/2011? Czym jest W pierwszym numerze 2011 roku wiele miejsca poświęciliśmy.

Czy przydatne?

Definicja NGS 1/2011

Co oznacza NGS 1/2011: Wydaliśmy najnowszy numer Nowego Gabinetu Stomatologicznego.
W pierwszym numerze 2011 roku wiele miejsca poświęciliśmy zmieniającym się od 1 stycznia regulaminom prawnym. W pierwszej kolejności zapraszamy do lektury obszernego artykułu na temat kas fiskalnych. Jaką kasę kupić, jak ją zarejestrować, jak użytkować. Pytań jest sporo, a odpowiedzi na nie znajdziecie Kraj w najnowszym numerze naszego magazynu.
Wydrukowaliśmy także kompendium wiedzy na temat udostępniania, przetwarzania i przechowywania dokumentacji medycznej.
Zmieniły się także regulaminy dotyczące kontroli Sanepidu w naszym gabinecie. Teraz Sanepid ma wymóg  odwiedzić nasz przychodnia raz na pół roku. Lecz kompetencje jego są nieco ograniczone.
Lista treści popularny tutaj>>>
Zapraszamy do wykupienia prenumeraty. W tym roku jest nieco taniej. Od 1 stycznia prenumerata będzie kosztować o 10 zł albo 20 zł więcej.
Kup prenumeratę

Stomatolog Nie Wypada Nie Mieć Zębów...:
Dentysta przewarzająca część Polaków boi się dentysty i jego przychodnia omija szerokim łukiem. Rośnie jednak ekipa osób, które do stomatologa chodzą z taką regularnością jak na solarium albo do kosmetyczki ngs 1/2011.
Stomatolog NGS 3/08:
Dentysta najnowszy numer Nowego Gabinetu Stomatologicznego. Szczegółowy lista treści znajdziesz: tutaj.Wersja papierowa NGS, będzie dostępna na targach Baltdentica w Gdańsku od 4 czerwca na stoisku naszego ngs 1/2011.
Stomatolog Niebezpieczne Plomby:
Dentysta plombach pod wpływem intensywnego korzystania z telefonów komórkowych i pod wpływem badania rezonansem magnetycznym, wydziela się szkodliwa dla organizmu rtęć – takie są wnioski po przeprowadzonych ngs 1/2011.
Stomatolog NGS 4/2008:
Dentysta Nowego Gabinetu Stomatologicznego, przygotowanego specjalnie na targo CeDe 2008 właśnie się ukazało. Szczegółowy spis treści znajdziesz tutaj. Tradycyjnie w naszym magazynie wiele informcji z rynku ngs 1/2011.
Stomatolog NGS 4/2007:
Dentysta wydanie Nowego Gabinetu Stomatologicznego przed targami CeDe, poświecone jest w pierwszej kolejności wiadomościom technicznym. Prócz przedstawienia wielu nowości, które po raz pierwszy zostaną ngs 1/2011.

Czym jest NGS 1/2011 znaczenie w Słownik dentystyczny N .

  • Dodano:
  • Autor: