1/2011 co to jest
Jak leczyć NGS 1/2011? Czym jest W pierwszym numerze 2011 roku wiele miejsca poświęciliśmy.

Czy przydatne?

Definicja NGS 1/2011

Co oznacza NGS 1/2011: Wydaliśmy najnowszy numer Nowego Gabinetu Stomatologicznego.
W pierwszym numerze 2011 roku wiele miejsca poświęciliśmy zmieniającym się od 1 stycznia regulaminom prawnym. W pierwszej kolejności zapraszamy do lektury obszernego artykułu na temat kas fiskalnych. Jaką kasę kupić, jak ją zarejestrować, jak użytkować. Pytań jest sporo, a odpowiedzi na nie znajdziecie Kraj w najnowszym numerze naszego magazynu.
Wydrukowaliśmy także kompendium wiedzy na temat udostępniania, przetwarzania i przechowywania dokumentacji medycznej.
Zmieniły się także regulaminy dotyczące kontroli Sanepidu w naszym gabinecie. Teraz Sanepid ma wymóg  odwiedzić nasz przychodnia raz na pół roku. Lecz kompetencje jego są nieco ograniczone.
Lista treści popularny tutaj>>>
Zapraszamy do wykupienia prenumeraty. W tym roku jest nieco taniej. Od 1 stycznia prenumerata będzie kosztować o 10 zł albo 20 zł więcej.
Kup prenumeratę

Stomatolog Nietypowy Aneks:
Dentysta aneksowi, który został dostarczony placówkom stomatologicznym mającym kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Zarządzenia zawarte w aneksie wchodzą w życie z dniem 4 kwietnia 2011 czyli… działają ngs 1/2011.
Stomatolog NGS 4/2008:
Dentysta Nowego Gabinetu Stomatologicznego, przygotowanego specjalnie na targo CeDe 2008 właśnie się ukazało. Szczegółowy spis treści znajdziesz tutaj. Tradycyjnie w naszym magazynie wiele informcji z rynku ngs 1/2011.
Stomatolog NGS 6/2009:
Dentysta numer Nowego Gabinetu Stomatologicznego. W tym wydaniu znajdą Kraj następną tablicę sanitarną - dezynfekcja narzędzi i pierwszy artykuł z cyklu rozliczenia z NFZ. Cykl ten jest prowadzony poprzez ngs 1/2011.
Stomatolog Nowy NGS:
Dentysta już czwarty w tym roku, numer Nowego Gabinetu Stomatologicznego. Gazeta będzie miała własne stoisko na targach Baltdentica w Gdańsku 11 czerwca. Sporo artykułów poświęciliśmy zagadnieniom prawnym ngs 1/2011.
Stomatolog Nowe Recepty:
Dentysta będzie obowiązywać nowe rozporządzenie w kwestii recept lekarskich. Ministerstwo zdrowia wycofało się jednak z pomysłu drukowania recepta na papierze ze znakami wodnymi. Lekarze są zadowoleni. W maju ngs 1/2011.

Czym jest NGS 1/2011 znaczenie w Słownik dentystyczny N .

  • Dodano:
  • Autor: