2/2010 co to jest
Jak leczyć NGS 2/2010? Czym jest Wydanie to zostało przygotowane specjalnie na targi Krakdent 2010.

Czy przydatne?

Definicja NGS 2/2010

Co oznacza NGS 2/2010: Wydaliśmy koleiny numer Nowego Gabinetu Stomatologicznego. Wydanie to zostało przygotowane specjalnie na targi Krakdent 2010. Znalazło się w nim sporo artykułów szczególnie z zakresu nowości prawnych dotyczących funkcjonowania gabinetów i NZOZ-ów. Osobne teksty poświęciliśmy obowiązkowemu ubezpieczeniu lekarzy, nowemu katalogowi chorób zawodowych, proponowanym zmianom w zarządzaniu dokumentacją medyczną. Oczywiście nie zapomnieliśmy także o tekstach typowo stomatologicznych. Opisaliśmy jak dobrać lupy, jakie dostępne są chemiczne preparaty do endodoncji, jakie błędy popełniamy przy cementowaniu i zwróciliśmy uwagę na problemy powiązane z onkologią.Zapraszamy do lektury i wykupienia prenumeraty

Stomatolog Nowy Gnatus:
Dentysta DentalHolding wprowadziła do sprzedaży najnowszy unit stomatologiczny brazylijskiej spółki Gnatus Syncrus New GL Inova. Konstruując ten unit inżynierowie kierowali się w pierwszej kolejności ngs 2/2010.
Stomatolog Nazwisko Na Każdej Stronie:
Dentysta r. imię i nazwisko pacjenta musi być wpisywane na każdej stronie dokumentacji medycznej. W połowie lipca MSWiA opublikowało rozporządzenie w kwestii rodzaju i zakresu i metody przetwarzania ngs 2/2010.
Stomatolog Nowe Rozporządzenie Rzutem Na Taśmę:
Dentysta 2011 weszło w życie rozporządzenie Ministerstwa Zdrowia z dnia 21 grudnia 2010 r.  w kwestii rodzajów i zakresu dokumentacji medycznej i metody jej przetwarzania pomiędzy innymi w gabinecie ngs 2/2010.
Stomatolog Niebezpieczne Plomby:
Dentysta plombach pod wpływem intensywnego korzystania z telefonów komórkowych i pod wpływem badania rezonansem magnetycznym, wydziela się szkodliwa dla organizmu rtęć – takie są wnioski po przeprowadzonych ngs 2/2010.
Stomatolog NGS 3/08:
Dentysta najnowszy numer Nowego Gabinetu Stomatologicznego. Szczegółowy lista treści znajdziesz: tutaj.Wersja papierowa NGS, będzie dostępna na targach Baltdentica w Gdańsku od 4 czerwca na stoisku naszego ngs 2/2010.

Czym jest NGS 2/2010 znaczenie w Słownik dentystyczny N .

  • Dodano:
  • Autor: