2/2010 co to jest
Jak leczyć NGS 2/2010? Czym jest Wydanie to zostało przygotowane specjalnie na targi Krakdent 2010.

Czy przydatne?

Definicja NGS 2/2010

Co oznacza NGS 2/2010: Wydaliśmy koleiny numer Nowego Gabinetu Stomatologicznego. Wydanie to zostało przygotowane specjalnie na targi Krakdent 2010. Znalazło się w nim sporo artykułów szczególnie z zakresu nowości prawnych dotyczących funkcjonowania gabinetów i NZOZ-ów. Osobne teksty poświęciliśmy obowiązkowemu ubezpieczeniu lekarzy, nowemu katalogowi chorób zawodowych, proponowanym zmianom w zarządzaniu dokumentacją medyczną. Oczywiście nie zapomnieliśmy także o tekstach typowo stomatologicznych. Opisaliśmy jak dobrać lupy, jakie dostępne są chemiczne preparaty do endodoncji, jakie błędy popełniamy przy cementowaniu i zwróciliśmy uwagę na problemy powiązane z onkologią.Zapraszamy do lektury i wykupienia prenumeraty

Stomatolog NGS 1/2009:
Dentysta rokiem ukazało się następne wydanie Nowego Gabinetu Stomatologicznego. Szczegółowy lista treści najnowszego numeru znajdą Kraj tutaj. Osoby, które zamówiły e-prenumeratę już dostały to wydanie. " ngs 2/2010.
Stomatolog NFZ Zapłaci Za Leczenie Prywatnym Gabinecie:
Dentysta prywatnych gabinetów dentystycznych mogą zacierać ręce z radości. Wedle nową instrukcją UE pacjenci, którym wykonano zabieg stomatologiczny w prywatnym gabinecie, będą mogli odzyskać za niego kapitał ngs 2/2010.
Stomatolog Niebieska Karta, Czyli Dodatkowy Obowiązek Dla Lekarzy:
Dentysta zwany „Niebieskiej Karty” to nowy wymóg, który nakłada na pracowników służby zdrowia nowe rozporządzenie. Nowy formularz niebieskiej karty należy wg nowego rozporządzenia wypełnić w obecności osoby ngs 2/2010.
Stomatolog NGS 4/2007:
Dentysta wydanie Nowego Gabinetu Stomatologicznego przed targami CeDe, poświecone jest w pierwszej kolejności wiadomościom technicznym. Prócz przedstawienia wielu nowości, które po raz pierwszy zostaną ngs 2/2010.
Stomatolog NFZ Zapłaci Więcej:
Dentysta zmienił rozporządzenie w sprawie wykazu gwarantowanych świadczeń lekarza dentysty i materiałów stomatologicznych. Rozszerza ono grupę osób, które podczas leczenia mogą skorzystać ze znieczulenia ngs 2/2010.

Czym jest NGS 2/2010 znaczenie w Słownik dentystyczny N .

  • Dodano:
  • Autor: