nietypowy aneks co to jest
Jak leczyć Nietypowy aneks? Czym jest placówkom stomatologicznym mającym kontrakt z Narodowym.

Czy przydatne?

Definicja Nietypowy aneks

Co oznacza NIETYPOWY ANEKS: Warto przyjrzeć się aneksowi, który został dostarczony placówkom stomatologicznym mającym kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Zarządzenia zawarte w aneksie wchodzą w życie z dniem 4 kwietnia 2011 czyli… działają wstecz. 
W aneksie świadczeniodawca zobowiązuje się do wykonania usługi zgodnie z Zarządzeniem Nr 55/2010/DSOZ Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 14 września 2010 roku w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju leczenie stomatologiczne, w którym określone są zakresy (grupy świadczeń gwarantowanych) oraz zasady współpracy z NFZ.
Kolejnym zarządzeniem obowiązującym w aneksie jest Zarządzenie Nr 16/2011/DSOZ Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 4 kwietnia 2011 r. zmieniające zarządzenie w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju leczenie stomatologiczne. Najważniejszą kwestią poruszoną w zarządzeniu jest tzw. „wyzerowanie limitów” - aneks nie dotyczy świadczeń udzielonych do 31.12.2010.
Świadczeniodawców obowiązują również rozporządzenia Ministra Zdrowia dotyczące katalogu świadczeń gwarantowanych i warunków udzielania świadczeń, a także ogólnych warunków umów zawierających postanowienia odnośnie ordynacji leków, zawiadamiania o przerwach oraz zawartości tablicy informacyjnej i karach umownych.

Stomatolog NGS 4/2007:
Dentysta wydanie Nowego Gabinetu Stomatologicznego przed targami CeDe, poświecone jest w pierwszej kolejności wiadomościom technicznym. Prócz przedstawienia wielu nowości, które po raz pierwszy zostaną nietypowy aneks.
Stomatolog NGS 4/2008:
Dentysta Nowego Gabinetu Stomatologicznego, przygotowanego specjalnie na targo CeDe 2008 właśnie się ukazało. Szczegółowy spis treści znajdziesz tutaj. Tradycyjnie w naszym magazynie wiele informcji z rynku nietypowy aneks.
Stomatolog NGS 3/2010:
Dentysta numer Nowego Gabinetu Stomatologicznego.W numerze tym wydrukowaliśmy gotowe do powieszenia w poczekalni prawa pacjenta. Ponadto wnikliwie opisaliśmy projekt rozporządzenia o kwalifikacjach asystentek nietypowy aneks.
Stomatolog Nowy Kompozyt W Firmie Garmed:
Dentysta wprowadziła na rynek nowy kompozyt mikrohybrydowy o nazwie Dia-Fil. Materiał ten odznacza wybitna jakość i bardzo niska cena. Strzykawka materiału kosztuje 39 złotych. Dia-Fil tworzy estetyczne nietypowy aneks.
Stomatolog NFZ Zapłaci Więcej:
Dentysta zmienił rozporządzenie w sprawie wykazu gwarantowanych świadczeń lekarza dentysty i materiałów stomatologicznych. Rozszerza ono grupę osób, które podczas leczenia mogą skorzystać ze znieczulenia nietypowy aneks.

Czym jest Nietypowy aneks znaczenie w Słownik dentystyczny N .

  • Dodano:
  • Autor: