nietypowy aneks co to jest
Jak leczyć Nietypowy aneks? Czym jest placówkom stomatologicznym mającym kontrakt z Narodowym.

Czy przydatne?

Definicja Nietypowy aneks

Co oznacza NIETYPOWY ANEKS: Warto przyjrzeć się aneksowi, który został dostarczony placówkom stomatologicznym mającym kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Zarządzenia zawarte w aneksie wchodzą w życie z dniem 4 kwietnia 2011 czyli… działają wstecz. 
W aneksie świadczeniodawca zobowiązuje się do wykonania usługi zgodnie z Zarządzeniem Nr 55/2010/DSOZ Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 14 września 2010 roku w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju leczenie stomatologiczne, w którym określone są zakresy (grupy świadczeń gwarantowanych) oraz zasady współpracy z NFZ.
Kolejnym zarządzeniem obowiązującym w aneksie jest Zarządzenie Nr 16/2011/DSOZ Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 4 kwietnia 2011 r. zmieniające zarządzenie w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju leczenie stomatologiczne. Najważniejszą kwestią poruszoną w zarządzeniu jest tzw. „wyzerowanie limitów” - aneks nie dotyczy świadczeń udzielonych do 31.12.2010.
Świadczeniodawców obowiązują również rozporządzenia Ministra Zdrowia dotyczące katalogu świadczeń gwarantowanych i warunków udzielania świadczeń, a także ogólnych warunków umów zawierających postanowienia odnośnie ordynacji leków, zawiadamiania o przerwach oraz zawartości tablicy informacyjnej i karach umownych.

Stomatolog Nowe Limity Przyjęć Na Studia Medyczne:
Dentysta Ewa Kopacz podpisała 12 lipca 2010r. rozporządzenie w kwestii limitów przyjęć na studia medyczne. Globalnie w uczelniach medycznych na studiach stacjonarnych limit uległ zwiększeniu o 777 miejsc, a nietypowy aneks.
Stomatolog Nowy Kompozyt W Firmie Garmed:
Dentysta wprowadziła na rynek nowy kompozyt mikrohybrydowy o nazwie Dia-Fil. Materiał ten odznacza wybitna jakość i bardzo niska cena. Strzykawka materiału kosztuje 39 złotych. Dia-Fil tworzy estetyczne nietypowy aneks.
Stomatolog NGS 3/08:
Dentysta najnowszy numer Nowego Gabinetu Stomatologicznego. Szczegółowy lista treści znajdziesz: tutaj.Wersja papierowa NGS, będzie dostępna na targach Baltdentica w Gdańsku od 4 czerwca na stoisku naszego nietypowy aneks.
Stomatolog NGS 5/2007:
Dentysta oraz przepisy prawne dotyczące RTG – te dwa tematy zdominowały najnowsze wydanie Nowego Gabinetu Stomatologicznego. Coraz więcej lekarzy inwestuje w sprzęt, umożliwiający lepszy ogląd pola nietypowy aneks.
Stomatolog Nowość: E-Recepta!:
Dentysta 3,8 mln zł ma kosztować wdrożenie programu elektronicznej recepty. W tym roku będzie on testowany tylko w jednym woj.. Lecz już za trzy lata e-recepty będą wypisywać lekarze w całym państwie nietypowy aneks.

Czym jest Nietypowy aneks znaczenie w Słownik dentystyczny N .

  • Dodano:
  • Autor: