nowe limity przyjęć studia co to jest
Jak leczyć Nowe limity przyjęć na studia medyczne? Czym jest rozporządzenie w kwestii limitów.

Czy przydatne?

Definicja Nowe limity przyjęć na studia medyczne

Co oznacza NOWE LIMITY PRZYJĘĆ NA STUDIA MEDYCZNE: Minister zdrowia Ewa Kopacz podpisała 12 lipca 2010r. rozporządzenie w kwestii limitów przyjęć na studia medyczne. Globalnie w uczelniach medycznych na studiach stacjonarnych limit uległ zwiększeniu o 777 miejsc, a na studiach niestacjonarnych o 484 miejsc. Rozporządzenie dotyczy już roku akademickiego 2010/2011.
Tekst rozporządzenia i precyzyjne limity na poszczególnych uczelniach pobierz tutaj

Stomatolog Nowy NGS:
Dentysta już czwarty w tym roku, numer Nowego Gabinetu Stomatologicznego. Gazeta będzie miała własne stoisko na targach Baltdentica w Gdańsku 11 czerwca. Sporo artykułów poświęciliśmy zagadnieniom prawnym nowe limity przyjęć na studia medyczne.
Stomatolog NGS 1/2011:
Dentysta numer Nowego Gabinetu Stomatologicznego. W pierwszym numerze 2011 roku wiele miejsca poświęciliśmy zmieniającym się od 1 stycznia regulaminom prawnym. W pierwszej kolejności zapraszamy do lektury nowe limity przyjęć na studia medyczne.
Stomatolog Niepokój Wobec Zmian:
Dentysta województw wyrazili zaniepokojenie wobec nowego pomysłu NFZ mającego na celu zmianę zasad finansowania świadczeń opieki zdrowotnej. Także projekt o zmianie samodzielnych zakładów opieki zdrowotnej w nowe limity przyjęć na studia medyczne.
Stomatolog NGS 5/2010:
Dentysta numer Nowego Gabinetu Stomatologicznego. W numerze tym wydrukowaliśmy gotowe do powieszenia w gabinecie procedury postępowania z odpadami. Lista treści znajduje się tutaj. Zapraszamy do lektury i nowe limity przyjęć na studia medyczne.
Stomatolog NFZ Zapłaci Za Leczenie Prywatnym Gabinecie:
Dentysta prywatnych gabinetów dentystycznych mogą zacierać ręce z radości. Wedle nową instrukcją UE pacjenci, którym wykonano zabieg stomatologiczny w prywatnym gabinecie, będą mogli odzyskać za niego kapitał nowe limity przyjęć na studia medyczne.

Czym jest Nowe limity przyjęć na studia znaczenie w Słownik dentystyczny N .

  • Dodano:
  • Autor: