pomóżmy dzieciom tybetu co to jest
Jak leczyć Pomóżmy dzieciom z Tybetu? Czym jest rzecz tybetańskiego sierocińca Bon Children’s Home.

Czy przydatne?

Definicja Pomóżmy dzieciom z Tybetu

Co to znaczy: Fundacja Pomocy Dzieciom Tybetu – Nyatri działająca na rzecz tybetańskiego sierocińca Bon Children’s Home (BCH), usytuowanego w obozie uchodĽców tybetańskich w Dolanji (Indie) we współpracy z poznańskim lekarzem stomatologiem, Bartoszem Niedziółką, organizuje akcję: „Dentysta dla Dzieci Tybetu”.

Planowany jest wyjazd lekarza dentysty do Dolanji i nieodpłatne wykonanie przeglądów jamy ustnej oraz niezbędnych procedur leczniczych. Wyjazd planowany jest na paĽdziernik 2009. Do realizacji projektu „Dentysta dla Dzieci Tybetu” niezbędny jest specjalistyczny sprzęt, dlatego fundacja za pośrednictwem Nowego Gabinetu Stomatologicznego, który objął patronat medialny nad tym projektem, zwraca się do firm stomatologicznych z prośbą o pomoc rzeczową (sprzęt i lekarstwa) lub wsparcie finansowe. Więcej informacji na temat akcji znajduje się w Internecie pod adresem - www.nyatri.org w dziale: „Opieka Medyczna” oraz na stronie: www.doktorbart.pl. Osobami odpowiedzialnymi za organizowanie wyjazdu to  Natalia Bieniaszewska (
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


) i lekarz stomatolog, Bartosz Niedziółka (
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


). (PR)

Czym jest Pomóżmy dzieciom z Tybetu znaczenie w Słownik dentystyczny P .