projekt nowego rozporządzenia co to jest
Jak leczyć Projekt nowego rozporządzenia o recepcie? Czym jest Zdrowia w kwestii recept lekarskich.

Czy przydatne?

Definicja Projekt nowego rozporządzenia o recepcie

Co oznacza PROJEKT NOWEGO ROZPORZĄDZENIA O RECEPCIE: 8 listopada ukazał się projekt rozporządzenia Ministra Zdrowia w kwestii recept lekarskich. I aczkolwiek na szczęście lekarze stomatolodzy nie muszą wypisywać wielu recept, to ich także będzie poniżej opisany wymóg dotyczył.
Jeżeli projekt wejdzie ''w życie'' w niezmienionej formie to doktor będzie musiał wpisać na recepcie przyjętą wartość odpłatności leku.
Będzie to wedle punktem 6 ustępu 6 rozporządzenia:
• B – dla leku, środka spożywczego specjalnego przeznaczenia żywieniowego albo wyrobu medycznych wydawanego bezpłatnie,
• R – dla leku, środka spożywczego specjalnego przeznaczenia żywieniowego albo wyrobu medycznych wydawanego za odpłatnością ryczałtową,
• 30 % – dla leku, środka spożywczego specjalnego przeznaczenia żywieniowego albo wyrobu medycznego wydawanego za odpłatnością 30% limitu finansowania,
• 50 % – dla leku, środka spożywczego specjalnego przeznaczenia żywieniowego albo wyrobu medycznych wydawanego za odpłatnością 50% limitu finansowania,
• 100 % – dla leku, środka spożywczego specjalnego przeznaczenia żywieniowego albo wyrobu medycznego wydawanego za pełną odpłatnością.
doktor będzie musiał znać aktualne obwieszczenie (ponieważ będą się one zamieniać i lek może zmienić grupę refundacyjną, do której dotąd należał). Nawet,
jeżeli tę kwestię na bieżąco będzie zmieniał program komputerowy, dostęp do niego będzie najprawdopodobniej płatny.
jeżeli
doktor się pomyli i źle zaklasyfikuje lek, może NFZ może upomnieć się o zwrot refundacji. Więcej o samym rozporządzeniu w następnym artykule.
Więcej o nowym sposobie wystawiania recept napiszemy w najnowszym wydaniu Nowego Gabinetu Stomatologicznego    (wyd. 1/2012).
Zachęcamy do wykupienia prenumeraty jak to zrobić – wciśnij tutaj

Stomatolog Polski Dentysta W Wielkiej Brytanii:
Dentysta polskiego stomatologa, który chce pracować w swoim zawodzie w Zjednoczonym Królestwie jest rejestracja w Izbie Dentystycznej General Dental Council (GDC). Odmiennie jego praktyki zostaną potraktowane projekt nowego rozporządzenia o recepcie.
Stomatolog Polskie Meble Z HPL-U:
Dentysta MEDdesign zaprezentowała na targach CeDe 2009 najwyższej jakości meble medyczne, „szyte” na miarę.Przyszedł nam do głowy pomysł powstania polskiego produktu, który spełniałby wymogi takiego projekt nowego rozporządzenia o recepcie.
Stomatolog Prawidłowa Konserwacja Końcówki:
Dentysta serwisowego – taka min. liczba (to kropelka wody) wystarczy, by końcówkę stomatologiczną uznać za poprawnie nasmarowaną. Czy to możliwe? Tak, jeśli mechanizm konserwacji nie będzie polegał jedynie na projekt nowego rozporządzenia o recepcie.
Stomatolog Problemy Z Interpretacją VAT-U:
Dentysta regulaminów związana z nałożeniem 23 procent podatku VAT nadal sprawia kłopoty, a regulaminy, jak dotąd, nie zostały uszczegółowione i nie ma takich planów (wedle wypowiedzią Wiesławy Dróżdż projekt nowego rozporządzenia o recepcie.
Stomatolog (Po)Znańskie CeDe 2008:
Dentysta września skończyła się XVIII Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE 2008. Pierwsza edycja w Poznaniu. Nowe miejsce okazało się być bardzo wygodnym i przyjaznym tak dla wystawców projekt nowego rozporządzenia o recepcie.

Czym jest Projekt nowego rozporządzenia znaczenie w Słownik dentystyczny P .

  • Dodano:
  • Autor: