projekt nowego rozporządzenia co to jest
Jak leczyć Projekt nowego rozporządzenia o recepcie? Czym jest Zdrowia w kwestii recept lekarskich.

Czy przydatne?

Definicja Projekt nowego rozporządzenia o recepcie

Co oznacza PROJEKT NOWEGO ROZPORZĄDZENIA O RECEPCIE: 8 listopada ukazał się projekt rozporządzenia Ministra Zdrowia w kwestii recept lekarskich. I aczkolwiek na szczęście lekarze stomatolodzy nie muszą wypisywać wielu recept, to ich także będzie poniżej opisany wymóg dotyczył.
Jeżeli projekt wejdzie ''w życie'' w niezmienionej formie to doktor będzie musiał wpisać na recepcie przyjętą wartość odpłatności leku.
Będzie to wedle punktem 6 ustępu 6 rozporządzenia:
• B – dla leku, środka spożywczego specjalnego przeznaczenia żywieniowego albo wyrobu medycznych wydawanego bezpłatnie,
• R – dla leku, środka spożywczego specjalnego przeznaczenia żywieniowego albo wyrobu medycznych wydawanego za odpłatnością ryczałtową,
• 30 % – dla leku, środka spożywczego specjalnego przeznaczenia żywieniowego albo wyrobu medycznego wydawanego za odpłatnością 30% limitu finansowania,
• 50 % – dla leku, środka spożywczego specjalnego przeznaczenia żywieniowego albo wyrobu medycznych wydawanego za odpłatnością 50% limitu finansowania,
• 100 % – dla leku, środka spożywczego specjalnego przeznaczenia żywieniowego albo wyrobu medycznego wydawanego za pełną odpłatnością.
doktor będzie musiał znać aktualne obwieszczenie (ponieważ będą się one zamieniać i lek może zmienić grupę refundacyjną, do której dotąd należał). Nawet,
jeżeli tę kwestię na bieżąco będzie zmieniał program komputerowy, dostęp do niego będzie najprawdopodobniej płatny.
jeżeli
doktor się pomyli i źle zaklasyfikuje lek, może NFZ może upomnieć się o zwrot refundacji. Więcej o samym rozporządzeniu w następnym artykule.
Więcej o nowym sposobie wystawiania recept napiszemy w najnowszym wydaniu Nowego Gabinetu Stomatologicznego    (wyd. 1/2012).
Zachęcamy do wykupienia prenumeraty jak to zrobić – wciśnij tutaj

Stomatolog Pieniądze Z Unii Dla Medycyny:
Dentysta regionów: podkarpackiego i podlaskiego zdecydowali się na uruchomienie programów pomocowych z zakresu ochrony zdrowia finansowanych ze środków UE. Regionalne programy operacyjne przewidują wsparcie projekt nowego rozporządzenia o recepcie.
Stomatolog Podwyżki W Nowym Projekcie W Sprawie Ubezpieczeń:
Dentysta jedno zjawisko i pół miliona Euro na wszystkie – takie mają być min. sumy ubezpieczeń dla prowadzących praktykę lekarską wg zamierzeń nowego projektu Ministerstwa Finansów, który ma wejść w życie od projekt nowego rozporządzenia o recepcie.
Stomatolog Powrót Dentystów Szkół - A Kto Za To Zapłaci?:
Dentysta przywrócenie gabinetów dentystycznych w szkołach projekt ustawy o zdrowiu publicznym niedługo znowu pojawi się w ławach poselskich. Projekt ponoć zakłada, iż sfinansują go samorządy, lecz istnieją projekt nowego rozporządzenia o recepcie.
Stomatolog Polski Dentysta W Wielkiej Brytanii:
Dentysta polskiego stomatologa, który chce pracować w swoim zawodzie w Zjednoczonym Królestwie jest rejestracja w Izbie Dentystycznej General Dental Council (GDC). Odmiennie jego praktyki zostaną potraktowane projekt nowego rozporządzenia o recepcie.
Stomatolog Prawidłowa Konserwacja Końcówki:
Dentysta serwisowego – taka min. liczba (to kropelka wody) wystarczy, by końcówkę stomatologiczną uznać za poprawnie nasmarowaną. Czy to możliwe? Tak, jeśli mechanizm konserwacji nie będzie polegał jedynie na projekt nowego rozporządzenia o recepcie.

Czym jest Projekt nowego rozporządzenia znaczenie w Słownik dentystyczny P .

  • Dodano:
  • Autor: