quot dentalts cede co to jest
Jak leczyć "The Dentalists na CEDE? Czym jest największych targach stomatologicznych Europy.

Czy przydatne?

Definicja "The Dentalists na CEDE

Co to znaczy: Na rozpoczynających się 22 września w Poznaniu, największych targach stomatologicznych Europy Wschodniej CEDE, nie zabraknie spółki VOCO. W trakcie trzech dni targów, czyli do 24 września, VOCO zaprezentuje najwyższej jakości produkty. W naszym stoisku na ekspertów oczekuje profesjonalny zespół doradców wykorzystywany fachowymi radami, usługami i szczegółowymi informacjami o produktach, a wszystko to z pierwszej ręki.
VOCO zaprezentuje własne nowości, pośród których wymienić należy przede wszystkim x-tra base – płynny, światłoutwardzalny kompozytowy materiał podkładowy, i Grandio Core Dual Cure – płynny, dwukrotnie utwardzalny, nanohybrydowy materiał do odbudowy struktury zęba.
X-tra base to nowy, samopoziomujący płynny materiał kompozytowy spółki VOCO przeznaczony do rekonstrukcji realizowanych sposobem jednoczasowego wypełnienia ubytków. Umożliwia on jednoetapowe wykonanie warstwy wypełnienia o grubości nawet 4 mm, która poddaje się polimeryzacji światłem w najkrótszym czasie. Płynny, dwukrotnie utwardzalny, nanohybrydowy materiał Grandio Core Dual Cure opracowany specjalnie do odbudowy struktury zęba i mocowania wkładów korzeniowych, to najmłodszy członek rodziny produktów Grandio.
Grandio Core Dual Cure w połączeniu ze wszystkimi nowoczesnymi materiałami adhezyjnymi do szkliwa i zębiny gwarantuje trwałe połączenie z tkankami zęba albo kompozytowym wkładem korzeniowym wzmacnianym włóknami szklanymi. Centralnym punktem prezentacji pozostaje także GrandioSO, a więc w najwyższym stopniu zbliżony do naturalnego zęba materiał wypełnieniowy popularny aktualnie na rynku. Nanohybrydowy materiał kompozytowy, przeznaczony do wypełnień ubytków wszystkich klas spełnia najwyższe wymogi dotyczące rekonstrukcji w odcinku przednim i tylnym. Charakteryzuje się on wyśmienitymi właściwościami materiałowymi i obróbki.
Dzięki elastycznej konsystencji materiał bardzo łatwo poddaje się upychaniu i modelowaniu w ubytku, bez przylegania do narzędzi

Czym jest quot;The Dentalists na CEDE znaczenie w Słownik dentystyczny Q .