separator amalgamatu konieczny co to jest
Jak leczyć Separator Amalgamatu - konieczny? Czym jest pomoc dentystyczna wspomagająca prace.

Czy przydatne?

Definicja Separator Amalgamatu - konieczny

Co to znaczy: Separator Amalgamatu przy każdym unicie i wykształcona pomoc dentystyczna wspomagająca prace lekarza to nowe obowiązki wobec lekarzy udzielających świadczeń gwarantowanych w ramach NFZ-tu. Ministerstwo Zdrowia opublikowało projekt rozporządzenia w kwestii świadczeń gwarantowanych z zakresu leczenia stomatologicznego.
Aczkolwiek projekt przewiduje mało zmian, to jednak są one dość ważne. Szczególną uwagę zwraca konieczność zainstalowania przy unitach separatora amalgamatu. W tej chwili, niewiele który unit ma zainstalowany separator. Od 1 stycznia 2013 roku, przy każdym unicie będzie musiał być zastosowany separator.
Więcej o tym projekcie w najnowszym wydaniu Nowego Gabinetu Stomatologicznego. Tam także napiszemy jaki separator do jakiego unitu (mechanizmu ssącego) należy kupić, ponieważ rodzajów separatorów jest sporo i dobór właściwego separatora do posiadanego unitu jest kwestia najważniejszą. Nie to jest trudne, lecz trzeba wiedzieć na co zwrócić uwagę. Zapraszamy do wykupienia prenumeraty . To daje pewność otrzymania wszystkich numerów NGS-u

Czym jest Separator Amalgamatu znaczenie w Słownik dentystyczny S .