system kodak 9000 co to jest
Jak leczyć System Kodak 9000 - pantomografia, cefalometria i 3D w jednym? Czym jest pantomografii.

Czy przydatne?

Definicja System Kodak 9000 - pantomografia, cefalometria i 3D w jednym

Co oznacza SYSTEM KODAK 9000 - PANTOMOGRAFIA, CEFALOMETRIA I 3D W JEDNYM: Dzięki unikatowemu połączeniu trzech technologii: pantomografii, cefalometrii i obrazowania w trójwymiarze, Mechanizm Kodak 9000 jest kompletnym narzędziem do diagnostyki zewnątrzustnej. Jedną z cech wyróżniających jest jakość badań najwyższa w porównaniu do innych tego rodzaju aparatów. Mechanizm ma sposobność wykonywania przekrojów co 0,076 mm. Na uwagę zasługuje także wszechstronność produktu. Dodatkowo aparat może być rozszerzany o funkcję cefalo albo, bezpiecznej dla pacjenta, tomografii komputerowej, tworząc zunifikowaną platformę diagnostyczną.
Do każdego rodzaju obrazowania jest oddzielny sensor, wszystkie czujniki są ustawiane automatycznie. Dzięki technologii pojedynczej ekspozycji - „One Shot” - akwizycja w trakcie wykonywania zdjęcia cefalometrycznego trwa ok. sekundy. Dla lekarzy ortodontów specjalnie przygotowano automatyczne programy do planowania leczenia i unikatowy mechanizm autotracingu punktów referencyjnych. W rozszerzonej wersji 3D – Kodak 9000 staje się wszechstronnym tomografem, idealnym dla implantologów (symulacja pozycjonowania implantów). Aparat umożliwia obrazowanie w małym (5 x 3,7 cm) i średnim formacie (7,5 x 3,7 cm – stitching). mechanizm współpracuje z aplikacjami Simplan i NobelGuide. Regulowana ogniskowa (pantomografia) idealnie pomaga w pozycjonowaniu dostosowując się automatycznie do budowy morfologicznej pacjenta. (PR)
Do obejrzenia: CEDE, stoisko 24 hala 7A

Stomatolog Stare Recepty Jeszcze Ważne:
Dentysta starych recept wydrukowane można zastosować do dnia 31 paĽdziernika 2008 r. Ministerstwo Zdrowia przygotowuje nowelizację rozporządzenia w tej sprawie. Projekt rozporządzenie stanowi zmianę system kodak 9000 - pantomografia, cefalometria i 3d w jednym.
Stomatolog Separator Amalgamatu - Konieczny:
Dentysta Amalgamatu przy każdym unicie i wykształcona pomoc dentystyczna wspomagająca prace lekarza to nowe obowiązki wobec lekarzy udzielających świadczeń gwarantowanych w ramach NFZ-tu. Ministerstwo Zdrowia system kodak 9000 - pantomografia, cefalometria i 3d w jednym.
Stomatolog Sprzeciw Izb Lekarskich Wobec Projektu Nowej Ustawy:
Dentysta administracyjne i wymagania finansowe powiązane z wystawianiem recept na leki podlegające refundacji – to kilka ze zmian obciążających lekarzy i lekarzy dentystów w nowym projekcie ustawy z 18 system kodak 9000 - pantomografia, cefalometria i 3d w jednym.
Stomatolog Skaner Płyt Obrazowych:
Dentysta spółki Durr Dental w dziedzinie obrazowania wewnątrzustnego, VistaScan Mini i Mini Plus, to jedyny popularny na rynku skaner obsługujący wszystkie formaty zdjęć wewnątrzustnych od 2x3cm, aż do system kodak 9000 - pantomografia, cefalometria i 3d w jednym.
Stomatolog Seiler W Amadarze:
Dentysta rozszerzyła ofertę produktów marki Seiler. Amadar jest aktualnie kluczowym przedstawicielem spółki Seiler w Polsce. Do sprzedaży w Polsce trafiły dwa mikroskopy : Evolution XR6 i Seiler IQ i lupy system kodak 9000 - pantomografia, cefalometria i 3d w jednym.

Czym jest System Kodak 9000 znaczenie w Słownik dentystyczny S .

  • Dodano:
  • Autor: