system kodak 9000 co to jest
Jak leczyć System Kodak 9000 - pantomografia, cefalometria i 3D w jednym? Czym jest pantomografii.

Czy przydatne?

Definicja System Kodak 9000 - pantomografia, cefalometria i 3D w jednym

Co oznacza SYSTEM KODAK 9000 - PANTOMOGRAFIA, CEFALOMETRIA I 3D W JEDNYM: Dzięki unikatowemu połączeniu trzech technologii: pantomografii, cefalometrii i obrazowania w trójwymiarze, Mechanizm Kodak 9000 jest kompletnym narzędziem do diagnostyki zewnątrzustnej. Jedną z cech wyróżniających jest jakość badań najwyższa w porównaniu do innych tego rodzaju aparatów. Mechanizm ma sposobność wykonywania przekrojów co 0,076 mm. Na uwagę zasługuje także wszechstronność produktu. Dodatkowo aparat może być rozszerzany o funkcję cefalo albo, bezpiecznej dla pacjenta, tomografii komputerowej, tworząc zunifikowaną platformę diagnostyczną.
Do każdego rodzaju obrazowania jest oddzielny sensor, wszystkie czujniki są ustawiane automatycznie. Dzięki technologii pojedynczej ekspozycji - „One Shot” - akwizycja w trakcie wykonywania zdjęcia cefalometrycznego trwa ok. sekundy. Dla lekarzy ortodontów specjalnie przygotowano automatyczne programy do planowania leczenia i unikatowy mechanizm autotracingu punktów referencyjnych. W rozszerzonej wersji 3D – Kodak 9000 staje się wszechstronnym tomografem, idealnym dla implantologów (symulacja pozycjonowania implantów). Aparat umożliwia obrazowanie w małym (5 x 3,7 cm) i średnim formacie (7,5 x 3,7 cm – stitching). mechanizm współpracuje z aplikacjami Simplan i NobelGuide. Regulowana ogniskowa (pantomografia) idealnie pomaga w pozycjonowaniu dostosowując się automatycznie do budowy morfologicznej pacjenta. (PR)
Do obejrzenia: CEDE, stoisko 24 hala 7A

Stomatolog Środowisko Kosztuje:
Dentysta stomatolodzy, jako osoby „wykonujące zawód medyczny w ramach indywidualnej praktyki lub indywidualnej specjalistycznej” (art. 4 ustawy o swobodzie działalności gospodarczej z dnia 2 lipca 2004 r.) są system kodak 9000 - pantomografia, cefalometria i 3d w jednym.
Stomatolog Stomatologia Gwarantowana:
Dentysta Zdrowia, 31 sierpnia 2009 roku, opublikowało rozporządzenie w kwestii gwarantowanych świadczeń stomatologicznych. Wprowadzono nowy lista świadczeń gwarantowanych określono min. wymogi co do system kodak 9000 - pantomografia, cefalometria i 3d w jednym.
Stomatolog Szybka Dezynfekcja Promieniami UV-C:
Dentysta wprowadziła na nasz rynek urządzenie do szybkiej dezynfekcji promieniami UVC narzędzi zabiegowych, chirurgicznych i sprzętu stomatologicznego wielokrotnego użytku, takich jak końcówki do turbin system kodak 9000 - pantomografia, cefalometria i 3d w jednym.
Stomatolog Stomatolog Stażysta Bez Prawa Odpoczynku:
Dentysta stażu uniemożliwia dentystom zastosowanie urlopu wypoczynkowego w naturze. Ustawa o zawodach lekarza i lekarza dentysty ustala, iż staż trwa 12 miesięcy. Zgodnie zaś z rozporządzeniem ministra system kodak 9000 - pantomografia, cefalometria i 3d w jednym.
Stomatolog Spór O Rejestr Medyczny:
Dentysta nie powinien decydować o sposobie dostępu do centralnego mechanizmu informacji w ochronie zdrowia pacjentów zdaniem Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Regulacje dotyczące rejestrów system kodak 9000 - pantomografia, cefalometria i 3d w jednym.

Czym jest System Kodak 9000 znaczenie w Słownik dentystyczny S .

  • Dodano:
  • Autor: