system kodak 9000 co to jest
Jak leczyć System Kodak 9000 - pantomografia, cefalometria i 3D w jednym? Czym jest pantomografii.

Czy przydatne?

Definicja System Kodak 9000 - pantomografia, cefalometria i 3D w jednym

Co oznacza SYSTEM KODAK 9000 - PANTOMOGRAFIA, CEFALOMETRIA I 3D W JEDNYM: Dzięki unikatowemu połączeniu trzech technologii: pantomografii, cefalometrii i obrazowania w trójwymiarze, Mechanizm Kodak 9000 jest kompletnym narzędziem do diagnostyki zewnątrzustnej. Jedną z cech wyróżniających jest jakość badań najwyższa w porównaniu do innych tego rodzaju aparatów. Mechanizm ma sposobność wykonywania przekrojów co 0,076 mm. Na uwagę zasługuje także wszechstronność produktu. Dodatkowo aparat może być rozszerzany o funkcję cefalo albo, bezpiecznej dla pacjenta, tomografii komputerowej, tworząc zunifikowaną platformę diagnostyczną.
Do każdego rodzaju obrazowania jest oddzielny sensor, wszystkie czujniki są ustawiane automatycznie. Dzięki technologii pojedynczej ekspozycji - „One Shot” - akwizycja w trakcie wykonywania zdjęcia cefalometrycznego trwa ok. sekundy. Dla lekarzy ortodontów specjalnie przygotowano automatyczne programy do planowania leczenia i unikatowy mechanizm autotracingu punktów referencyjnych. W rozszerzonej wersji 3D – Kodak 9000 staje się wszechstronnym tomografem, idealnym dla implantologów (symulacja pozycjonowania implantów). Aparat umożliwia obrazowanie w małym (5 x 3,7 cm) i średnim formacie (7,5 x 3,7 cm – stitching). mechanizm współpracuje z aplikacjami Simplan i NobelGuide. Regulowana ogniskowa (pantomografia) idealnie pomaga w pozycjonowaniu dostosowując się automatycznie do budowy morfologicznej pacjenta. (PR)
Do obejrzenia: CEDE, stoisko 24 hala 7A

Stomatolog Stare Recepty Jeszcze Ważne:
Dentysta starych recept wydrukowane można zastosować do dnia 31 paĽdziernika 2008 r. Ministerstwo Zdrowia przygotowuje nowelizację rozporządzenia w tej sprawie. Projekt rozporządzenie stanowi zmianę system kodak 9000 - pantomografia, cefalometria i 3d w jednym.
Stomatolog Skaner Płyt Obrazowych:
Dentysta spółki Durr Dental w dziedzinie obrazowania wewnątrzustnego, VistaScan Mini i Mini Plus, to jedyny popularny na rynku skaner obsługujący wszystkie formaty zdjęć wewnątrzustnych od 2x3cm, aż do system kodak 9000 - pantomografia, cefalometria i 3d w jednym.
Stomatolog Spór O Rejestr Medyczny:
Dentysta nie powinien decydować o sposobie dostępu do centralnego mechanizmu informacji w ochronie zdrowia pacjentów zdaniem Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Regulacje dotyczące rejestrów system kodak 9000 - pantomografia, cefalometria i 3d w jednym.
Stomatolog Sposoby Opodatkowania:
Dentysta prywatną praktykę mogą wybrać jedną z dwóch form opodatkowania: kartę podatkową albo ryczałt ewidencjonowany. Jeżeli doktor chce przejść na kartę podatkową musi złożyć wniosek do Urzędu Skarbowego do system kodak 9000 - pantomografia, cefalometria i 3d w jednym.
Stomatolog SPZOZ-Y Spółką?:
Dentysta Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej zostaną oddłużone jeżeli zmienią formę własności. Możliwości jest kilka: firma kapitałowa, jednostka budżetowa, samorządowy zakład budżetowy albo organizacja system kodak 9000 - pantomografia, cefalometria i 3d w jednym.

Czym jest System Kodak 9000 znaczenie w Słownik dentystyczny S .

  • Dodano:
  • Autor: