tongue cheek superchłonna co to jest
Jak leczyć Tongue'n Cheek - superchłonna wkładka? Czym jest szczególny niealergizujacy wałeczek.

Czy przydatne?

Definicja Tongue'n Cheek - superchłonna wkładka

Co oznacza TONGUE'N CHEEK - SUPERCHŁONNA WKŁADKA: Tongue’n Cheek (TNC) to nowość na polskim rynku. To jest szczególny niealergizujacy wałeczek, którego pojemność jest ośmiokrotnie większa niż pojemność zwykłego wałeczka ligniny. Ułatwia on pracę. Doktor nie traci czasu na wymianę ociekającego wilgocią tradycyjnego wałka, unika możliwości zawilgocenia pola zabiegowego i powiększa bezpieczeństwo pracy, poprawia znacząco komfort pacjenta.
Tongue’n Cheek jest bardzo miękki, dzięki czemu pacjent nie odczuwa nieprzyjemnego uczucia wypychania policzka, jakie powstaje przy wałkach ligninowych. Ponadto jest również bezpieczna turbina, bo wałeczek nie wkręci się w wiertło i nie nastąpi nagłe zatrzymanie wiertła w turbinie jak to zdarza, gdy używamy ligniny czy wałeczkach ligninowych. Nagłe zatrzymanie wiertła jest bardzo groĽne dla rotora i może doprowadzić do jego uszkodzenia.Wałeczek TNC jest tak zaprojektowany tak, by jeden wystarczał w trakcie całej procedury dentystycznej. Na przykład po opracowaniu zęba, włóż wkładkę w miejsce gdzie na ogół wkładasz wałeczek ligniny w celu izolacji pola zabiegowego. Teraz zamiast co chwile zmieniać wałeczki ligninowe po wytrawieniu i przepłukiwaniu, po aplikacji bondu i kompozytu i zmagać się z wilgotnymi wałkami, zwyczajnie pozwól, by wkładka TNC wchłonęła zarówno wytrawiacz, jak i wodę wykorzystywaną do przepłukiwania, cały czas zachowując suchość pola zabiegowego. Wkładki TNC idealnie sprawdzają się przy zakładaniu wypełnień, endodoncji, profilaktyce, wyciskach, rejestracji zwarcia, cementowaniu koron, mostów, procedurach ortodontycznych i tym podobne Można również użyć wkładki TNC do powiększenia retrakcji przy zabiegach wymagających szerokiego dostępu do pola operacyjnego. by uzyskać taką retrakcję należy delikatnie spryskać wkładkę sprayem wodno-powietrznym. Wkładka natychmiast zwiększa własne rozmiary i przytrzymuje tkanki na miejscu!Wkładkę można dowolnie ciąć, dopasowując ją do danego pacjenta. Przecięcie nie wymienia w żaden sposób jej właściwości absorpcyjnych. Można również połączyć wkładki ze sobą, układając jedną koło drugiej, tak by się ze sobą stykały - zapewniając w ten sposób izolacje całego łuku zębowego. Importerem wkładek do Polski jest spółka Equadent Polska, a wkładki można zamówić między innymi na www.equadent.com, www.e-stom.pl

Stomatolog Twinky Star W Kolorze Jagodowym:
Dentysta VOCO to kolorowy materiał do wypełnień opracowany i przeznaczony w szczególności dla dzieci, które przechodziły już zabiegi w obrębie uzębienia. VOCO opracowała materiał wypełnieniowy w ośmiu tongue'n cheek - superchłonna wkładka.
Stomatolog Tuż Przed Wyjazdem:
Dentysta zakończył się pierwszy faza akcji: Dentysta dla Dzieci Tybetu .W tym czasie fundacja zebrała 15 645 złotych i 68 groszy! Patronem medialnym akcji jest Nowy Przychodnia Stomatologiczny . Kwotę tę tongue'n cheek - superchłonna wkładka.
Stomatolog Tańszy E-Podpis Dla Lekarzy:
Dentysta Związek Pracodawców Prywatnej Służby Zdrowia (OZPPSZ) wynegocjował z spółką Unizeto warunki na jakich lekarze będą mogli kupić urządzenie do składania podpisu elektronicznego. Rozporządzenie tongue'n cheek - superchłonna wkładka.
Stomatolog Targi Wracają Do Łodzi:
Dentysta przerwy w Łodzi znów odbędą się targi stomatologiczne. Nie będzie to CeDe, lecz Dentexpo ŁódĽ. Łódzkie targi zaplanowano na 3 i 4 września, a tegoroczne CeDe odbędzie się w Poznaniu 23-25 września tongue'n cheek - superchłonna wkładka.
Stomatolog Testowanie RTG:
Dentysta bezpieczeństwa stosowania promieniowania jonizującego, prócz doskonalenia aparatury, zaostrzane jest prawo. Fundamentalnym polskim aktem prawnym określającym zasady „działalności w dziedzinie tongue'n cheek - superchłonna wkładka.

Czym jest Tongue'n Cheek - superchłonna znaczenie w Słownik dentystyczny T .

  • Dodano:
  • Autor: