kurs warszawski co to jest
Jak leczyć VI Kurs Warszawski? Czym jest Warszawie odbędzie się już po raz szósty - Kurs Warszawski.

Czy przydatne?

Definicja VI Kurs Warszawski

Co oznacza VI KURS WARSZAWSKI: W dniach 24-25 paĽdziernika (sobota-niedziela) 2009 r. w Warszawie odbędzie się już po raz szósty - "Kurs Warszawski" pt.: "Endodoncja-Periodontologia-Protetyka-Implantologia". To dwudniowe wydarzenie naukowe ma być swoistego rodzaju przeglądem nowości w w/w dziedzinach stomatologii i ich praktycznym wykorzystaniu w codziennej pracy lekarza stomatologa z pacjentem.
W tym roku, Organizatorzy - Zofia Konopnicka i Paweł Waszkiewicz (S+M Dental Spółek), zaprosili do udziału w nim znakomitych profesorów i wykładowców z całego państwie. Własne wykłady poprowadzą między innymi - prof. Halina Pawlicka, prof. Stanisław Suliborski, prof. Tomasz Konopka, dr hab. Małgorzata Pietruska, dr nauk medycznych Jacek Ciesielski i wielu innych. Od lat Kurs Warszawski cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem pośród lekarzy stomatologów, którzy licznie przybywają na niego do Warszawy z całego państwie. Jego celem jest gdyż promowanie polskiej myśli naukowej w zakresie stomatologii i jej wykorzystaniu w praktyce. Wiedza pozyskana poprzez uczestników w trakcie wykładów, popartych licznymi przykładami klinicznymi, staje się bardzo użyteczna w ich póĽniejszej praktycznej pracy z pacjentem. Wyskoki poziom naukowy i organizacyjny Kursu Warszawskiego potwierdzają w swoich opinniach zawartych w ankietach, licznie przybywający na niego lekarze stomatolodzy z całego państwie. W roku 2005 ich liczba osiągnęła rekordową liczba - powyżej 500 uczestników, a ostanich latach wachała się między 250 a 350 osób, z racji na dość sporą liczba organizowanych innych imprez naukowych w tym okresie. Jednak własną renomą i niepowtarzalnym charakterem Kurs Warszawski przyciąga coraz to więcej nowych uczestników z całej Polski i na stałe wpisuje się w kalendarz głownych wydarzeń naukowych naszego państwie, w pełni zasługując na to miano. {mosmodule module=google}W tym roku, decyzją Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie, uczestnicy mogą zdobyć aż 17 punktów edukacyjnych! W okresie trwania VI Kursu Warszwskiego uczestnicy będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą handlową wielu renomowanych spółek stomatologicznych i z równie ciekawą ofertą wydawnictw medycznych. Spółki i wydawnictwa biorące udział w Kursie Warszawskim zapowiedziały także ufundowanie wielu atrakcyjnych nagród dla jego uczestników.W tym roku VI Kurs Warszawski odbędzie się pod auspicjami spółki Kerr-Polska, która dla każdego uczestnika ufundowała wartościowe prezenty w formie materiałów stomatologicznych. pośród wielu patronatów wydawniczych i prasowych na szczególną uwagę zasługuje Wydawnictwo SPS „Nowy Przychodnia Stomatologiczny” i portal www.nowygabinet.pl, które jak co roku, jest Partnerem Prasowym.Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w VI Kursie Warszawskim wszystkich lekarzy stomatologów z całej Polski ! liczba miejsc ograniczona ! Szegóły i warunki uczestnictwa znajdziecie Kraj na naszych stronach internetowych : www.kongreswarszawski.com.plwww.smdental.com.pl Serdecznie zapraszamy !

Stomatolog VAT Wzrasta, Ale Nie Na Usługi Stomatologiczne:
Dentysta Nie musimy od 1 stycznia zamieniać cenników w naszych gabinetach. Aczkolwiek wzrasta VAT, ciągle usługi stomatologiczne są z niego zwolnione, aczkolwiek na innej podstawie niż dotychczas vi kurs warszawski.
Stomatolog Vademecum NFZ Na Rok 2010:
Dentysta Opublikowaliśmy Vademecum NFZ na rok 2010. Pobierz je klikając tutaj vi kurs warszawski.

Czym jest VI Kurs Warszawski znaczenie w Słownik dentystyczny V .

  • Dodano:
  • Autor: