zapraszamy forum co to jest
Jak leczyć Zapraszamy na Forum? Czym jest działa forum. Link znajduje się na górze strony.

Czy przydatne?

Definicja Zapraszamy na Forum

Co oznacza ZAPRASZAMY NA FORUM: Od pierwszych dni sierpnia na naszej witrynie internetowej działa forum. Link znajduje się na górze strony. Zapraszamy do korzystania. Forum tematycznie nawiązuje do zagadnień poruszanych w artykułach drukowanych na łamach NGS-u. Ciekawsze wątki poruszane na forum będziemy kontynuować na łamach "papierowego" wydania NGS-u, i cytować Wasze wypowiedzi.
Zapraszamy także do poruszania trudnych tematów związanych z funkjonowaniem gabinetu stomatologicznego. Jako redakcja branżowego pisma, możemy zwrócić się do odpowiednich władz o wyjaśnienia. Jeżeli jest w was nieodparta chęć komentowania sytuacji zaistnaiłych w naszym światku dentystycznym (odnośnie swojej praktyki, pacjentów, Ministerstwa Zdrowia), to prosimy o wpisywanie postów w temecie: komentarze. Także najciekawsze postaramy się wydrukować na "papierowych" łamach NGS-u. Redakcja

Stomatolog Zęby Następnego Pokolenia W Opałach?:
Dentysta stażystów nie uzyskała w sesji wiosennej 2011 r. minimum potrzebnego do zdania Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Państwowego. Do egzaminu przystąpiło w całym państwie 768 lekarzy stażystów, w tym 215 zapraszamy na forum.
Stomatolog Zgoda Na Zabieg Medyczny:
Dentysta udzielania rady lekarskiej i zabiegów doktor powinien uzyskać zgodę pacjenta. Obowiązek ten wynika z autonomii pacjenta i konstytucyjnie gwarantowanej zasady poszanowania życia prywatnego (art. 47 zapraszamy na forum.
Stomatolog Zarobki Konsultanta:
Dentysta mosimage}Zgodnie z nowym rozporządzeniem zmieni się wysokość maksymalnego wynagrodzenia konsultantów krajowych i wojewódzkich. Projekt jest obecnie w konsultacjach społecznych i ma wejść w życie od zapraszamy na forum.
Stomatolog Zapraszamy Na Targi Krakdent:
Dentysta Gabinetu Stomatologicznego zaprasza na Targi KRAKDENT 3-5 marca 2011 na stoisko D27. Będziecie Kraj mogli dostać bezpłatnie najnowszy nume naszego czasopisma, wykupić prenumeratę i numery archiwalne zapraszamy na forum.
Stomatolog Zapłacimy Za Powtórki Egzaminu Specjalizacyjnego:
Dentysta będzie za darmo. Następne podejścia do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego (PES), będzie płatne – 700 zł. Ma to ukrócić zdawanie egzaminów na próbę, może się uda. Nowe regulacje w kwestii zapraszamy na forum.

Czym jest Zapraszamy na Forum znaczenie w Słownik dentystyczny Z .

  • Dodano:
  • Autor: