Punkt G nie tnieje co to jest
Leczenie Punkt G nie istnieje. Definicja: Pkt. Gräfenberga, albo odmiennie pkt. G został nazwany.

Czy przydatne?

Definicja Punkt G nie istnieje

Co to jest Punkt G nie istnieje: Pkt. Gräfenberga, albo odmiennie pkt. G został nazwany tak na cześć niemieckiego lekarza Ernsta Gräfenberga, który opisał go powyżej 50 lat temu. Mówi się, iż znajduje się on na przedniej ścianie pochwy, 2-5cm od wejścia. Ta erogenna sfera, którą tylko wybrane kobiety posiadają najprawdopodobniej jest tylko mitem, tak twierdzą brytyjscy naukowcy, którzy starali się ją znaleźć. Ich badanie, które obejmowało 1800 kobiet, nie wykazało dowodów na istnienie punktu G. Naukowcy stwierdzili, iż prawdopodobnie jego istnienie jest tylko produktem kobiecej wyobraźni, podtrzymywanym poprzez magazyny i seksuologów. W badaniu brały udział pary bliźniaczek jedno- i dwujajowych. Gdy pytano jedną z bliźniaczek jednojajowych czy posiada pkt. G oczekiwano od drugiej, posiadającej ten sam materiał genetyczny, tej samej odpowiedzi. Ale wzór ten nie potwierdził się. Były to największe tego typu badania i wykazały one definitywnie, iż idea punktu G jest subiektywna. Badacze sugerują, iż nie powinno się twierdzić, iż coś istnieje skoro nie ma na to jakichkolwiek dowodów. W tym konkretnym przypadku może mieć to niekorzystny wpływ na kobiety i mężczyzn, którzy bez skutku próbują ten pkt. znaleźć doprowadzając się do granicy frustracji
Przyczyny Pozycja Seksualna Klasyczna II:
Objawy do jednej z najpowszechniejszych pozycji przy relacji gdzie dominująca rola przypada leżącemu na partnerce mężczyźnie. Pozycja klasyczna bywa czasem zwana "misjonarską". Taką nazwę nadali punkt g nie istnieje.
Przyczyny Pomiar Stopnia Otyłości:
Objawy charakteryzuje się powiększenie masy ciała powyżej przyjętą normę, co zależy od powiększenia ilości tłuszczu w organizmie. Przyrost ilości tłuszczu w organiźmie następuje wskutek tworzenia nowych punkt g nie istnieje.
Przyczyny Przygotowanie Do Przedszkola:
Objawy o wysłaniu naszego dziecka do przedszkola, regularnie zastanawiamy się, czy zrobiliśmy wszystko, aby dobrze go przygotować do czekających go przeżyć. Warto już przedtem popracować nad niektórymi punkt g nie istnieje.
Przyczyny Pielęgnacja Skóry:
Objawy wielu osób stanowi zwierciadło- promienieje,gdy osoba jest wypoczęta, szarzeje i starzeje się pod wpływem zmęczenia i stresu. Mocne uczucia, gniew i śmiech malują na niej drobne linie mimiczne, które punkt g nie istnieje.
Przyczyny Przeszczepianie Szpiku:
Objawy szpiku już dawno „wyszło” poza własną nazwę i ustala cała grupę zabiegów, gdzie przeszczepia się komórki krwiotwórcze. Nazwa wywodzi się stąd, iż pierwotnie takie komórki uzyskiwano ze szpiku, co punkt g nie istnieje.

Czym jest Punkt G nie istnieje znaczenie Słownik leczenie P .

  • Dodano:
  • Autor: