Medica Travel: szwedzka co to jest
Co to jest, że Medica Travel: szwedzka telewizja atakuje polską ochronę zdrowia. Definicja: Na.

Czy przydatne?

Definicja Medica Travel: szwedzka telewizja atakuje polską ochronę zdrowia w słowniku

Co to jest Medica Travel: szwedzka telewizja atakuje polską ochronę zdrowia: Na interenetowej stronie głównej Medica Travel Jörgen Petersen publikuje specjalne oświadczenie.
- Program szwedzkiej telewizji SVT jest poważnym oskarżeniem, postrzegam to jako atak na polską służbę zdrowia - mówi w rozmowie z portalem rynekzdrowia.pl Jörgen Petersen, prezes Medica Travel. Komentuje w ten sposób emisję programu wskazującego na nieprawidłowości w trakcie operacji szwedzkiej pacjentki w Polsce. To już następny taki sytuacja, o którym materiał wyemitowała ta sama telewizja.

Szwedzka telewizja SVT podała, iż Kicki Nilsen postanowiła poddać się operacji laparoskopowej zmniejszającej żołądek w jednym ze szpitali w Warszawie. Umożliwiła jej to spółka pośrednicząca Medica Travel, należąca do Jörgen Petersena. Z stosunku SVT wynika, iż na miejscu pacjentka dowiedziała się, iż będzie to tradycyjna operacja. Po zabiegu doszło do komplikacji, o czym początkowo nie poinformowano rodziny.wg SVT pacjentka poprzez 17 dni była podłączona do respiratora. Dopiero po miesiącu mogła wrócić do domu. Teraz w Szwecji czekają ją następne operacje. Rodzina pacjentki twierdzi, iż w Polsce nie dostała ona odpowiedniej pomocy, a pośredniczący w wyjeździe na leczenie Jörgen Petersen z spółki Medica Travel był nieosiągalny.

Halo! Czy pan Petersen?Portalowi rynekzdrowia.pl bez większego trudu powiodło się to, co nie udało się telewizji szwedzkiej. Dzwoniąc do Gdańska skontaktowaliśmy się z oddziałem spółki, która zorganizowała medyczny wyjazd pani Nielsen do Polski. Telefon odebrał Jörgen Petersen.Uzyskaliśmy także precyzyjną informację w jakiej lecznicy była realizowana operacja szwedzkiej pacjentki. Jak poinformowano nas w sekretariacie tej placówki, mieszczącej się na warszawskim Targówku, jej właściciel jest aktualnie na urlopie i będzie popularny dopiero w poniedziałek (7 marca). .wg sekretariatu lecznicy nikt inny nie jest uprawniony do udzielania informacji prasie.Jörgen Petersen w rozmowie z portalem rynekzdrowia.pl twierdzi, iż w programie szwedzkiej telewizji SVT podano szereg nieprawdziwych informacji. .wg niego znalazło się tam powyżej 30 przekłamań faktów. Co 100 pacjent niezadowolony– Zostały one zgłoszone do odpowiednich szwedzkich organów zajmujących się kontrolą programów telewizyjnych. Szwedzka komisja telewizyjna obecnie zajmuje się tą sprawą – mówi nam Petersen. Jak podkreśla kontaktował się z telewizją w kwestii sprostowania przekłamań, jednak nie uzyskał odpowiedzi.Petersen przypomina, iż w Szwecji poprzez ostatnie 5 lat było powyżej 30 przypadków śmierci pacjentów po nieudanych operacjach takiego samego rodzaju, jaką przechodziła w Polsce Kicki Nilsen. Dodaje, iż komplikacje są statystycznie nieuniknione. Oczywiście za każdym wspólnie kiedy się wydarzą stoi za nimi ludzka tragedia.
Jak informuje, pośrodku 7 lat funkcjonowania Medica Travel pośredniczyła w wykonaniu ok. 2 tys. różnego rodzaju operacji w Polsce. Pacjenci po powrocie z leczenia wypełniali ankiety. Wynika z nich, iż – jak doprecyzował – 99 procent pacjentów jest zadowolonych z usług medycznych w Polsce. Interes i rynek – Uważam, iż szwedzka telewizja zainteresowana jest jedynie szerzeniem kłamstw, plotek i pomówień o polskiej ochronie zdrowia, po to by chronić rynek szwedzki – mówi Jörgen Petersen.Podkreśla, iż w programie wymieniono ok. 20 przypadków pacjentów niezadowolonych z usług Medica Travel, z których tylko jedna pacjentka zdecydowała się ujawnić własną tożsamość. Jak zauważa to jest 1 procent osob, które skorzystały z usług spółki. – W poprzednio wyemitowanym programie poproszono o kontakt z telewizją osoby, które są niezadowolone z zabiegu wykonanego w Polsce za pośrednictwem spółki Medica Travel – ujawnia Petersen. Dodaje z przekonaniem: – Przyczyną wyemitowania tak jednostronnego programu jest ekonomia. Medica Travel to największa spółka zajmująca się szwedzkimi pacjentami w Polsce.

Jak dodaje aktualnie z razem z polską Izbą Gospodarczą Turystyki Medycznej pracuje nad polepszeniem standardów leczenia zagranicznych pacjentów.Lekcja do odrobienia– Mam nadzieję, iż możemy się czegoś nauczyć z tej lekcji i uczynić z Polski centrum opieki zdrowotnej w Europie – twierdzi Petersen.Na interenetowej stronie głównej Medica Travel (wersja szwedzka) Jörgen Petersen publikuje własne zdjęcie a pod nim specjalne oświadczenie, gdzie powtarza własną opinię, którą przedstawił nam. Przypominijmy, iż ten sam przedsiębiorca pośredniczył w przyjeździe do Polski innej Szwedki, Christiny Hedlund, która po operacji plastycznej zwiększenia piersi w Pomorskim Centrum Traumatologicznym w Gdańsku zapadła w śpiączkę. Sprawę nagłośniła ta sama telewizja SVT w listopadzie 2010 roku. Okazało się, iż Christina nie miała wystarczającej opieki, z kolei szpital wykonywał usługę komercyjną na podstawie umów z firmami zewnętrznymi. Istnienia tak zwany oddziału usługowego nie odnotowano jednak w statucie szpitala. Sprawę bada polska prokuratura
Objawy Mieszkańców Wsi Przybywa, W Przeciwieństwie Do Lekarzy...:
Przyczyny mieszka 38 procent Polaków. Nie ma precyzyjnych danych obrazujących, jaki wymiar i oblicze ma dziś wiejska służba zdrowia. Na wsi brakuje ekspertów, zwłaszcza pediatrów. W jednych wiejskich ośrodkach medica travel: szwedzka telewizja atakuje polską ochronę zdrowia.
Objawy Martwe Prawo, Ale Prawo. Zakaz Palenia W Szpitalach Psychiatrycznych Nie Funkcjonuje, Ale Resort Zdania Nie Zmienia...:
Przyczyny zakładach opieki zdrowotnej, w tym w szpitalach psychiatrycznych, wprowadziła w połowie listopada 2010 roku znowelizowana ustawa antynikotynowa. Jej zapisy wzbudziły wątpliwości konsultanta krajowego medica travel: szwedzka telewizja atakuje polską ochronę zdrowia.
Objawy Mija Moda Na Porody Przez Cesarskie Cięcie?:
Przyczyny poród naturalny i cesarskie cięcie, a również coraz większa świadomość kobiet wywołują, iż ginekolodzy z optymizmem patrzą w przyszłość: eksperci podkreślają, iż wśród przyszłych matek rozpoczyna medica travel: szwedzka telewizja atakuje polską ochronę zdrowia.
Objawy Malaria To Nadal Śmiertelne Zagrożenie Dla Polskich Turystów:
Przyczyny mieszkamy w tropikach, to Polska odznacza się na mapie świata sporym parametrem umieralności na malarię. Coraz częściej podróżujemy i to w odległe zakątki globu, gdzie występuje malaria, a nasi medica travel: szwedzka telewizja atakuje polską ochronę zdrowia.
Objawy Młodzi Pacjenci Z Zawałem Mięśnia Sercowego - Czy Można Coś Zrobić?:
Przyczyny mięśnia sercowego jest nagłe zamknięcie jednej z tętnic wieńcowych dostarczających krew do serca, co natychmiast zaczyna mechanizm obumierania tego obszaru, a więc powstawanie martwicy. Zawał może medica travel: szwedzka telewizja atakuje polską ochronę zdrowia.

Czym jest Medica Travel: szwedzka znaczenie w Słownik medycyny M .

  • Dodano:
  • Autor: