Akupunktura co to jest
Jak leczyć Akupunktura. Definicja leczenia wywodząca się ze Wschodu (Chiny, Japonia, Mongolia.

Czy przydatne?

Definicja Akupunktura

Definicja AKUPUNKTURA: (z z łaciny acus – igła, punctura – (u)kłucie) – metoda leczenia wywodząca się ze Wschodu (Chiny, Japonia, Mongolia). Jest aktualnie uznawana w wielu państwach jako uzupełnienie medycyny konwencjonalnej, chociaż jej skuteczność jest obiektem debat i trwających badań klinicznych. Akupunktura służy do redukowania bólu i utrzymania albo przywrócenia równowagi energetycznej organizmu, będącej warunkiem jego sprawnego funkcjonowania. metoda ta bazuje na nakłuwaniu ciała srebrnymi albo złotymi igłami w odpowiednich punktach, odpowiadających za największą aktywność narządów wewnętrznych. Punkty te zlokalizowane są wzdłuż tak zwany meridianów (linii energetycznych), wedle koncepcją wyrównywania potencjału energetycznego organizmu

Co znaczy Zakład Lecznictwa Uzdrowiskowego:
Porównanie zdrowotnej działający na obszarze uzdrowiska, utworzony w celu udzielania świadczeń zdrowotnych z zakresu lecznictwa uzdrowiskowego, w ramach kierunków leczniczych i przeciwwskazań określonych dla akupunktura co znaczy.
Krzyżówka Kinezyterapia:
Dlaczego leczenie ruchem, gimnastyka lecznicza. Fundamentem tej dziedziny fizjoterapii są ćwiczenia ruchowe. Ruch staje się środkiem leczniczym, mającym wpływ na cały organizm. Zadaniem kinezyterapii jest akupunktura krzyżówka.
Co to jest TENS:
Jak lepiej stymulacja nerwów (z angielskiego: transcutaneous electrical nerve stimulation, TENS) sposób leczenia przewlekłych choroby bólowych. Może być ona służąca także w ostrym stanie dolegliwości, bo nie akupunktura co to jest.
Słownik Akupresura:
Kiedy sposób leczenia wywodząca się z chińskiej medycyny naturalnej. sposób ta znana była w Chinach już kilka tys. lat temu. Bazuje ona na dotykaniu, głaskaniu, uciskaniu albo opukiwaniu ustalonych miejsc akupunktura słownik.
Czym jest Endoprotezoplastyka:
Od czego zależy chirurgiczny opierający na wycięciu zmienionego chorobowo segmentu organizmu (na przykład stawu) i wszczepieniu elementu sztucznego, przejmującego funkcję uszkodzonej struktury. Również: alloplastyka akupunktura czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: