Rehabilitacja po przebytym co to jest
Jak leczyć Rehabilitacja po przebytym udarze mózgu? Definicja: przywrócenie utraconych funkcji.

Czy przydatne?

Definicja Rehabilitacja po przebytym udarze mózgu

Definicja REHABILITACJA PO PRZEBYTYM UDARZE MÓZGU: konieczna jest następowa rehabilitacja mająca na celu przywrócenie utraconych funkcji. Rehabilitację należy podjąć najszybciej jak tj. możliwe, po ustabilizowaniu stanu pacjenta. Rehabilitacja jest długookresowa i nie zawsze prowadzi do pełnego przywrócenia utraconych funkcji. Optymalną sytuacją jest prowadzenie jej w specjalistycznych ośrodkach rehabilitacyjnych, jednak w polskich warunkach czas oczekiwania na przyjęcie do takiego ośrodka (kilka miesięcy) niweczy regularnie wysiłki pacjenta i rehabilitantów. Powinna być także kontynuowana w warunkach domowych albo zakładu opiekuńczo-leczniczego

Skutki Rehabilitacja Pulmonologiczna:
Przeciwskazania postępowanie medyczne opierające na stosowaniu indywidualnego, wielospecjalistycznego programu obejmującego rozpoznanie, leczenie, wsparcie psychologiczne i edukację chorych na przewlekłe rehabilitacja po przebytym udarze mózgu.
Skutki Rehabilitacja:
Przeciwskazania kompleksowe i zespołowe działanie na rzecz osoby niepełnosprawnej fizycznie albo psychicznie, które ma na celu przywrócenie tej osobie pełnej albo maksymalnej do osiągnięcia sprawności fizycznej albo rehabilitacja po przebytym udarze mózgu.
  • Dodano:
  • Autor: