Bezrobocie Utajone co to jest
Definicja Bezrobocie Utajone. Co oznacza socjalistycznej występuje w formie nadzatrudnienia; w.

Czy przydatne?

Co to jest Bezrobocie Utajone

Definicja BEZROBOCIE UTAJONE: ukryte; bezrobocie nie objęte statystyką; w gospodarce socjalistycznej występuje w formie nadzatrudnienia; w państwach rozwiniętych jest rezultatem zachowań tych ludzi, którzy zrezygnowali z poszukiwania pracy na skutek beznadziejności swoich usiłowań.

Znaczenie Business Interruption:
Słownik zapewniające zwrot utraconych w konsekwencji ognia i innych zdarzeń losowych wymienionych w ogólnych warunkach ubezpieczeń zysków z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej. W każdym towarzystwie bezrobocie utajone.
Znaczenie Bankomat:
Słownik kasjer, jest automatem umieszczonym wewnątrz albo na zewnątrz pomieszczeń bankowych. Za jego pośrednictwem można natychmiast podjąć kapitał z rachunku. W tym celu klient zawiera z bankiem umowę bezrobocie utajone.
Znaczenie Biznesplan:
Słownik obiekt planowania strategicznego. Wytycza cele, sposoby działania i pomaga dokonać właściwego wyboru spośród kilku wariantów inwestycyjnych bezrobocie utajone.
Znaczenie Bank Centralny:
Słownik bankową budżetu państwa, prowadzi rachunki bankowe rządu i centralnych instytucji państwowych, państwowych funduszy celowych i państwowych jednostek budżetowych i realizuje ich zlecenia płatnicze. W bezrobocie utajone.
Znaczenie Brutto:
Słownik a więc bez potrąceń; na przykład masa brutto to masa towaru wspólnie z opakowaniem; w makroekonomii - wspólnie z amortyzacją, na przykład Wytwór Krajowy Brutto bezrobocie utajone.

Czym jest Bezrobocie Utajone znaczenie w Słownik finansowy B .

  • Dodano:
  • Autor: