Blokada Ekonomiczna co to jest
Definicja Blokada Ekonomiczna. Co oznacza albo grupę krajów w celu zachwiania gospodarki państwa.

Czy przydatne?

Co to jest Blokada Ekonomiczna

Definicja BLOKADA EKONOMICZNA: sankcje gospodarcze, embargo; środki podjęte poprzez kraj albo grupę krajów w celu zachwiania gospodarki państwa blokowanego.

Znaczenie Brutto:
Słownik a więc bez potrąceń; na przykład masa brutto to masa towaru wspólnie z opakowaniem; w makroekonomii - wspólnie z amortyzacją, na przykład Wytwór Krajowy Brutto blokada ekonomiczna.
Znaczenie Biznesplan:
Słownik obiekt planowania strategicznego. Wytycza cele, sposoby działania i pomaga dokonać właściwego wyboru spośród kilku wariantów inwestycyjnych blokada ekonomiczna.
Znaczenie Bezrobocie Utajone:
Słownik nie objęte statystyką; w gospodarce socjalistycznej występuje w formie nadzatrudnienia; w państwach rozwiniętych jest rezultatem zachowań tych ludzi, którzy zrezygnowali z poszukiwania pracy na blokada ekonomiczna.
Znaczenie Bezrobocie:
Słownik zdarzenie polegające na tym, iż pewna część ludzi zdolnych do pracy, poszukujących pracy i akceptujących istniejący poziom wynagrodzenia nie znajduje zatrudnienia. Z kolei wg Międzynarodowej blokada ekonomiczna.
Znaczenie Bank:
Słownik działalności polegającą na przyjmowaniu depozytów, udzielaniu kredytów, wydawaniu instrumentów pieniądza elektronicznego i innych czynności, ustalonych przepisami prawa i wymienionych w statucie blokada ekonomiczna.

Czym jest Blokada Ekonomiczna znaczenie w Słownik finansowy B .

  • Dodano:
  • Autor: