Bankomat co to jest
Definicja Bankomat w prawie. Znaczenie Automated Taller Machine) - bankomat, urządzenie.

Czy przydatne?

Definicja Bankomat w prawie

Definicja z ang. ATM, z niem. Geldautomat.

Słownik BANKOMAT: ATM (z angielskiego: Automated Taller Machine) - bankomat, urządzenie wykorzystywane do pobierania gotówki. Regularnie przy zastosowaniu bankomatu można dokonywać także innych transakcji, na przykład sprawdzenia salda konta osobistego albo karty kredytowej czy doładowywania kart.

Znaczenie Bank Powierniczy:
Wyjaśnienie Bank krajowy posiadający zezwolenie Komisji na prowadzenie rachunków papierów wartościowych; Art. 3 punkt 36 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi bankomat.
Znaczenie Brak Świadomości Lub Swobody Powzięcia Decyzji:
Wyjaśnienie oświadczenie woli złożone poprzez osobę, która z żadnych powodów znajdowała się w stanie wyłączającym świadome lub swobodne powzięcie decyzji i wyrażenie woli. Dotyczy to zwłaszcza choroby bankomat.
Znaczenie Biegły Skarbowy:
Wyjaśnienie rozumie się poprzez to rzeczoznawcę w określonej dziedzinie, uprawnionego do wyceny majątku zobowiązanego i wpisanego na listę biegłych skarbowych prowadzoną poprzez izbę skarbową; art. 1 a ust. 1 bankomat.
Znaczenie Budynek Mieszkalny Jednorodzinny:
Wyjaśnienie stojący lub budynek w zabudowie bliźniaczej, szeregowej albo grupowej, wykorzystywany zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych, stanowiący konstrukcyjnie samodzielną całość, gdzie dopuszcza się bankomat.
Znaczenie Budynek:
Wyjaśnienie Przedmiot budowlany, który jest trwale związany z gruntem, wydzielony z przestrzeni dzięki przegród budowlanych i posiada fundamenty i dach art. 3 pkt 2 Ustawy z dnia 7 lipca 1994r. Prawo budowlane bankomat.

Czym jest Bankomat znaczenie w Słownik prawo B .

  • Dodano:
  • Autor: