Część lotnicza lotnka co to jest
Definicja Część lotnicza lotniska w prawie. Znaczenie przeznaczony do startów i lądowań statków.

Czy przydatne?

Definicja Część lotnicza lotniska w prawie

Definicja z ang. Part airline airports, z niem. Teil Fluggesellschaft Flughäfen.

Słownik CZĘŚĆ LOTNICZA LOTNISKA: Region trwale przeznaczony do startów i lądowań statków powietrznych i do związanego z tym ruchu statków powietrznych, wspólnie z urządzeniami służącymi do obsługi tego ruchu, do którego dostęp jest kontrolowany
art. 2 pkt 6 Ustawy z dnia 3 lipca 2002r. Prawo lotnicze.

Znaczenie Cena Sztywna:
Wyjaśnienie czasie zawarcia umowy sprzedaży obowiązuje zarządzenie, wg którego za rzeczy danego rodzaju albo gatunku może być zapłacona jedynie cena ściśle określona (cena sztywna), cena ta wiąże strony bez część lotnicza lotniska.
Znaczenie Chuligański Charakter Wykroczenia:
Wyjaśnienie chuligański mają wykroczenia polegające na umyślnym godzeniu w porządek albo spokój publiczny lub umyślnym niszczeniu albo uszkadzaniu mienia, jeśli sprawca działał publicznie i w rozumieniu część lotnicza lotniska.
Znaczenie Cena Jednostkowa Towaru (Usługi):
Wyjaśnienie Cena ustalona za jednostkę określonego towaru (usługi), którego liczba albo liczba jest wyrażona w jednostkach miar, w rozumieniu przepisów o miarach. Art. 3 ust. 1 ustwy z dnia 5 lipca 2001 o cenach część lotnicza lotniska.
Znaczenie cvv2 / cvc2:
Wyjaśnienie zabezpieczenia transakcji internetowych - 3-cyfrowy kodu znajdujący się na rewersie karty, na albo w okolicy pasku do podpisu. Kod jest wymagany przy transakcjach bez fizycznego użycia karty na część lotnicza lotniska.
Znaczenie Chodnik:
Wyjaśnienie Część drogi przeznaczoną do ruchu pieszych. Art. 4 punkt 1 ustawy o drogach publicznych część lotnicza lotniska.

Czym jest Część lotnicza lotniska znaczenie w Słownik prawo C .

  • Dodano:
  • Autor: