Dane dotyczące opłat (EETS co to jest
Definicja Dane dotyczące opłat (EETS) w prawie. Znaczenie wiadomości określone poprzez właściwy.

Czy przydatne?

Definicja Dane dotyczące opłat (EETS) w prawie

Definicja z ang. Data on fees (EETS), z niem. Die Daten über die Gebühren (EETS).

Słownik DANE DOTYCZĄCE OPŁAT (EETS): Oznaczają wiadomości określone poprzez właściwy podmiot pobierający koszty, konieczne do określenia wysokości koszty należnej za poruszanie się pojazdem na określonym obszarze poboru opłat i zawarcia transakcji związanej z zapłatą;
DECYZJA KOMISJI nr 2009/750/EC z dnia 6 października 2009 roku w kwestii definicji europejskiej usługi koszty elektronicznej i jej przedmiotów technicznych.

Znaczenie Dostarczanie Sieci Telekomunikacyjnej:
Wyjaśnienie telekomunikacyjnej w sposób umożliwiający świadczenie w niej usług, jej eksploatację, nadzór nad nią albo umożliwianie dostępu telekomunikacyjnego Prawo telekomunikacyjne art.2 pukt.4 dane dotyczące opłat (eets).
Znaczenie Działka Budowlana:
Wyjaśnienie gruntu, której rozmiar, cechy geometryczne, dostęp do drogi publicznej i wyposażenie w urządzenia infrastruktury technicznej umożliwiają poprawne i racjonalne korzystanie z budynków i urządzeń dane dotyczące opłat (eets).
Znaczenie Dyskonto:
Wyjaśnienie to różnicę pomiędzy stawką uzyskaną z wykupu papieru wartościowego poprzez emitenta a ceną zakupu papieru wartościowego na rynku pierwotnym albo wtórnym, a w razie nabycia papierów wartościowych w dane dotyczące opłat (eets).
Znaczenie Długi Spadkowe:
Wyjaśnienie spadku spadkobierca ponosi odpowiedzialność za długi spadkowe tylko ze spadku. Od chwili przyjęcia spadku ponosi odpowiedzialność za te długi z całego swego majątku. Art. 1030 kodeksu cywilnego W dane dotyczące opłat (eets).
Znaczenie Deklaracja Podatkowa:
Wyjaśnienie rozumie się poprzez to także zeznania, wykazy i wiadomości, do których składania obowiązani są, na podstawie regulaminów prawa podatkowego, podatnicy, płatnicy i inkasenci; art. 3 punkt 5 ustawy z dane dotyczące opłat (eets).

Czym jest Dane dotyczące opłat (EETS znaczenie w Słownik prawo D .

  • Dodano:
  • Autor: