Drogi powiatowe co to jest
Definicja Drogi powiatowe w prawie. Znaczenie zalicza się drogi inne niż drogi krajowe i.

Czy przydatne?

Definicja Drogi powiatowe w prawie

Definicja z ang. county roads, z niem. Kreisstraßen.

Słownik DROGI POWIATOWE: Do dróg powiatowych zalicza się drogi inne niż drogi krajowe i wojewódzkie, stanowiące połączenia miast będących siedzibami powiatów z siedzibami gmin i siedzib gmin pomiędzy sobą.
Art. 6a punkt 1 ustawy o drogach publicznych
.

Znaczenie Domniemanie Doręczenia W Sprawach Administracyjnych:
Wyjaśnienie niemożności doręczenia pisma: poczta przechowuje pismo poprzez moment czternastu dni w swojej placówce pocztowej - w razie doręczania pisma poprzez pocztę, pismo złożona jest na moment czternastu dni drogi powiatowe.
Znaczenie Drogi Wojewódzkie:
Wyjaśnienie wojewódzkich zalicza się drogi inne niż drogi krajowe, stanowiące połączenia pomiędzy miastami, mające znaczenie dla województwa, i drogi o znaczeniu obronnym niezaliczone do dróg krajowych. Art. 6 drogi powiatowe.
Znaczenie Dochód Na Osobę W Rodzinie:
Wyjaśnienie Dochód rodziny podzielony poprzez liczbę osób w rodzinie. Art. 6 punkt 3 ustawy o pomocy socjalnej drogi powiatowe.
Znaczenie Dywidenda:
Wyjaśnienie dividendum - rzecz do podziału) - to część albo całość zysku netto przeznaczona do wypłaty dla akcjonariuszy albo udziałowców. Dochód akcjonariusza albo udziałowca z posiadanych poprzez niego drogi powiatowe.
Znaczenie Dane Dotyczące Opłat (EETS):
Wyjaśnienie wiadomości określone poprzez właściwy podmiot pobierający koszty, konieczne do określenia wysokości koszty należnej za poruszanie się pojazdem na określonym obszarze poboru opłat i zawarcia drogi powiatowe.

Czym jest Drogi powiatowe znaczenie w Słownik prawo D .

  • Dodano:
  • Autor: