Lądowanie handlowe co to jest
Definicja Lądowanie handlowe w prawie. Znaczenie zabrania albo pozostawienia pasażerów, bagażu.

Czy przydatne?

Definicja Lądowanie handlowe w prawie

Definicja z ang. landing shopping, z niem. Landung Einkaufen.

Słownik LĄDOWANIE HANDLOWE: Lądowanie w celu zabrania albo pozostawienia pasażerów, bagażu, towarów albo poczty, przewożonych odpłatnie
art. 2 pkt 8 Ustawy z dnia 3 lipca 2002r. Prawo lotnicze.

Znaczenie Lot Handlowy:
Wyjaśnienie Lot związany z lądowaniem handlowym art. 2 pkt 9 Ustawy z dnia 3 lipca 2002r. Prawo lotnicze lądowanie handlowe.
Znaczenie Leasing:
Wyjaśnienie której Leasingodawca (finansujący) przekazuje Leasingobiorcy (korzystającemu) prawo do używania dobra w uzgodnionym okresie czasu za ustalone płatności (raty leasingowe). Lesing może być finansowy i lądowanie handlowe.
Znaczenie Lotnisko:
Wyjaśnienie na lądzie, wodzie albo innej powierzchni w całości albo w części przeznaczony do wykonywania startów, lądowań i naziemnego albo nawodnego ruchu statków powietrznych, wraz ze znajdującymi się w jego lądowanie handlowe.
Znaczenie Lokator:
Wyjaśnienie rozumieć najemcę lokalu albo osobę używającą lokal na podstawie innego tytułu prawnego niż prawo własności. art. 2 ust. 1 ustawy o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie lądowanie handlowe.
Znaczenie Lokal Socjalny:
Wyjaśnienie rozumieć lokal nadający się do zamieszkania z racji na wyposażenie i stan techniczny, którego powierzchnia pokoi przypadająca na członka gospodarstwa domowego najemcy nie może być mniejsza niż 5 m2 lądowanie handlowe.

Czym jest Lądowanie handlowe znaczenie w Słownik prawo L .

  • Dodano:
  • Autor: